Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Koszulki ochronne na pocztówki R3 94 x 145 mm

07-06-2015, 20:28
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 4.99 zł     
Użytkownik GSM3M
numer aukcji: 5410502755
Miejscowość Sopot
Wyświetleń: 4   
Koniec: 07-06-2015 20:29:25
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Wysyłka


" Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej. Nie wysyłam za pobraniem. Nie ma możliwości odbioru osobistego - prowadzę wyłącznie sprzedarz internetową. Zamówienia są wysyłane maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. W przypadku zakupu na kilku aukcjach wszystkie przedmioty wysyłam w jednej paczce."

Regulamin


"Udział w aukcji jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Pełen regulamin znajduje się na stronie "O mnie". Przed licytacją proszę się z nim zapoznać, są tam bowiem ważne informacje na temat płatności, wysyłki, gwarancji, reklamacji, zwrotów ect."


Płatność


"Aktualnie z powodów technicznych nie akceptuję płatności przez PayU. Akceptowana forma płatności to bezpośrednia wpłata/przelew na konto bankowe. Nr konta (BZ WBK) i dane do przelewu otrzymają Państwo w mailu z allegro. W tytule wpłaty proszę podać nick/nazwę użytkownika z allegro. Kupując na kilku aukcjach za wysyłkę płacisz raz. Całkowity koszt wysyłki = najwyższy koszt wysyłki spośród zakupionych przedmiotów. "

Kontakt


"Preferowanym sposobem kontaktu jest mail. Pytania proszę zadawać przez formularz allegro. Pocztę sprawdzam codziennie i staram się jak najszybciej odpisywać. Telefonu z powodu wykonywanej pracy, mogę nie być w stanie odebrać. Nie odpisuję na smsy.


Telefon: 515[zasłonięte]253


Koszulki ochronne na pocztówki R3 94 x 145 mm

Koszulki przeźroczyste, wykonane z cienkiego poliwęglanu. Otwierane z boku. Cena za 50 sztuk. Bez względu na ilość kupionych koszulek, koszt wysyłki jest taki sam. Proszę nie wpłacać przez PayU - tylko wpłata na konto bankowe.



Zdjęcia na aukcji są mojego autorstwa i przedstawiają sprzedawany przedmiot. Masz pewność, że licytujesz dokładnie to co widzisz, a nie jak w przypadku wielu innych aukcji, na których zamieszczono zdjęcia poglądowe.

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!

AKTUALNIE Z POWODÓW TECHNICZNYCH NIE AKCEPTUJĘ PŁATNOŚCI PRZEZ PAYU. JEDYNĄ MOŻLIWOŚCIĄ ZAPŁATY JEST BEZPOŚREDNIA WPŁATA NA KONTO BANKOWE LUB PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE (PRZESYŁKA ZA POBRANIEM LUB ODBIÓR OSOBISTY). WPŁATY PRZEZ PAYU BĘDĄ ZWRACANE NA KONTO WPŁACAJĄCEGO.



Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania całości lub części opisu, grafik, zdjęć i kodu źródłowego html.