Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Kosmetyki dla lalek PAW KRÓLEWSKI 3 poziomy

17-01-2012, 16:30
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik zraszacze_com_pl
numer aukcji: 2003129358
Miejscowość Pruszków
Wyświetleń: 46   
Koniec: 16-01-2012 12:15:49

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wiek dziecka: 3 lata +
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

Wspaniała zabawka edukacyjna:

 Kosmetyki dla lalek PAW KRÓLEWSKI

3 poziomy

 

Oryginalna zabawka: zestaw do malowania lalek: pełen tajemniczych błyszczyków, cieni, pomadek, lakieru do paznokci i innych kosmetyków. Wszystkie kosmetyki mają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa. Cały zestaw składa się (i rozkłada) do kształtu pięknego PAWIA. Bardzo dekoracyjne opakowanie: zestaw może stanowić wspaniały prezent. Wymiary opakowania: 32X22cm. Bardzo dobra zabawa kreatywna, rozwijająca wyobraźnię przestrzenną i zdolność logicznego myślenia.

 

Zabawka jest piękna, wesoła i bardzo wysokiej jakości. Dostarczy dużo radości i satysfakcji z zabawy przez długi czas.  

 

 

 

 

Produkt unikalny i wart polecenia:  bardzo wysokiej jakości, nowy, w firmowym opakowaniu, idealny na prezent. Posiada certyfikat CE. 

Na naszych aukcjach szeroki wybór zabawek edukacyjnych tej marki! Szczególnie polecamy tutaj zabawki z tej samej serii - można wygodnie skompletować wspaniały, ogromny zestaw.

Szanowny Kliencie! U nas na aukcjach jesteś zawsze Szanowanym Gościem, który ma swoje niezbywalne prawa Konsumenta: do każdej przesyłki wkładany jest paragon. Wystawiamy faktury VAT na życzenie Klienta. Wszystkie zabawki, które oferujemy, posiadają certyfikat CE. Jest to niezbędny wymóg dopuszczenia zabawki do sprzedaży w Polsce i w całej Unii Europejskiej. Zdjęcia produktów pochodzą (w miarę możliwości) od producentów, czasami robimy je samodzielnie. Przed licytacją na naszych aukcjach uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie O mnie. Zapraszamy do kontaktu z nami przez e-mail i przez telefon.