|
Za wylicytowany towar możesz zapłacić przelewem z góry lub listonoszowi przy odbiorze.
Możesz też odebrać osobiście w naszym sklepie
Towar wysyłamy kurierem GLS.
W przypadku stwierdzenia wad lub niezadowolenia z produktu, prosimy niezwłocznie odesłać towar na WŁASNY KOSZT pod adres podany w kontaktach
|
|
|
|
! WITAJ NA NASZEJ AUKCJI !
To nasze kolejne konto - zapraszamy także na konta e-music_lublin i e-musicPro
KORG PA50 SD
+
Oryginalny pedał start-stop firmy KORG PS-1
+
Karta SD 2 GB
+
Pokrowiec
+
Fachowa pomoc w razie jakichkolwiek problemów z obsługą
+
Ubezpieczona przesyłka kurierska = 2799zł
KORG PA50 SD
profesjonalny aranżer z wbudowanymi głośnikami i czytnikiem kart SD
(Nowa wersja instrumentu posiada czytnik kart SD, oraz najnowszej genereacji SSD (Solid State Disk), na którym zapisane są informacje systemowe. Style muzyczne mogą być teraz odczytywane bezpośrednio z karty SD)
KORG PA50 to instrument, który z powodzeniem można wykorzystać zarówno w pracy studyjnej jak i estradowej. W modelu tym zainstalowano poszerzony zestaw funkcji sekwencerowych, oraz funkcji przydatnych w grze na żywo, podświetlany ekran LCD, pakiet narzędzi aranżacyjnych, oraz wysokiej jakości moduł brzmieniowy pochodzący z serii Triton. PA50 oferuje 660 edytowalnych brzmień zawierających między innymi zestaw nowych, bardzo ekspresyjnych barw solowych próbkowanych razem z naturalnym efektem vibrato. Ponad to model ten udostępnia cztery studyjnej jakości procesory efektów z 89 różnymi typami efektów. W trakcie gry na żywo nieocenionym dodatkiem okazać się mogą: cztery programowalne pady, definiowalny pedał nożny, joystick, funkcja synchronicznego startu, automatyczne pogłośnienie i ściszenie, oraz klawisz ręcznego nabijania tempa.Każdy z 304 w pełni edytowalnych, 8-ścieżkowych akompaniamentów (styli) oferowanych w standardzie przez ten aranżer wzbogacono dodatkowo o zestaw czterech wariacji, dwóch wersji przejść, dwóch wersji Intro i dwie wersje zakończenia. Ponad to poza 8 ścieżkami akompaniamentu PA50 oferuje możliwość odtworzenia czterech barw z klawiatury jako tzw. ślady czasu rzeczywistego. Dzięki pamięci ustawień możliwe jest zapamiętanie przez użytkownika 160 własnych kombinacji zawierających: rodzaj użytego stylu i brzmień, konfigurację procesorów efektów, rozkład panoramy, układ transpozycji oraz wiele innych powiązanych parametrów.PA50 wyposażono w zestaw dwóch, dwukopułowych głośników zamontowanych w obudowie typu bass reflex. Zestaw ten napędzają dwa 15W wzmacniacze.
Podstawowe dane techniczne:
- klawiatura: 61 klawiszy syntezatorowych
- polifonia: 62-głosowa
- pamięć próbek (PCM ROM): 32MB
- system syntezy: HI (Hyper Integrated)
- silnik modułu brzmieniowego: bazujący na modelu Triton
- ilość brzmień fabrycznych: 660 (zawiera zestaw GM poziom 2)
- ilość styli: 304 (256 fabrycznych + 48 użytkownika)
- architektura styli: 4 wariacje, 2 przejścia, 2 intra, 2 zakończenia
- kompatybilność wsteczna: seria "i", seria PA
- wyświetlacz: graficzny LCD, podświetlany
- wbudowany czytnik kart SD: tak
- sekwencer: dwa niezależne moduły sekwencera (2x16 śladów) z oddzielnym sterowaniem
- programowalne pady: 4
- procesor DSP: 4 procesory efektowe, 86 typów efektów
- funkcja Backing Sequencer: tak
- wbudowany wzmacniacz: 2x15W
- system głośników: dwa dwu-kopułowe głośniki szerokopasmowe w obudowie typu Bass Reflex
UWAGA!
Jeżeli zaproponowane przez nas gratisy nie spełniają Państwa oczekiwań, prosimy o kontakt :)
***
TOWAR WYSYŁAMY NATYCHMIAST
PO WYLICYTOWANIU,
(chyba, że jest to noc :))
|
|
nasze telefony
081/[zasłonięte]532-10
504 [zasłonięte] 115
*
Nasz adres pocztowy
.: E-MUSIC :.
20-011 LUBLIN
ul. Piłsudskiego 14
Towar objety jest pisemną gwarancją
aż 24 miesięcy
Do każdego zakupu otrzymujesz paragon lub fakturę VAT !
|
|
|
|