Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

*** KORA SOSNOWA WARMIŃSKO MAZURSKIE 80L DOWÓZ ***

08-06-2015, 17:19
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 8 zł     
Użytkownik www_bartkor_pl
numer aukcji: 5391286446
Miejscowość Bożenkowo
Wyświetleń: 56   
Koniec: 08-06-2015 17:09:55
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

F.P.H.U. BARTKOR ZAPRASZA DO ZAKUPÓW NA AUKCJI ORAZ NA STRONĘ www.bartkor.pl

KORA SOSNOWA OGRODNICZA!!!

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZA NAJNIŻSZĄ CENĘ!!!

 

 

Firma BARTKOR jest wiodącym na rynku producentem KORY SOSNOWEJ. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność oraz zadowolenie ze świadczonych usług przyciągnęło do nas wielu kontrahentów z całej Polski.Pragniemy sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów, więc cena produktów jest najniższa, jakość najlepsza, a szybkość realizowanych zamówień na najwyższym poziomie.

 

 

 

 

KORA SOSNOWA służy do ściółkowania ziemi pod iglakami, borówkami itp.Zapewnia odpowiednie PH tym roślinom, zakwaszając glebę, jak i utrzymując wilgoć, chroni przed przemarzaniem.Zapobiega także nadmiernemu wzrostowi chwastów.Ułatwia strzyżenie trawników w okolicy drzewek.Stanowi naturalne, ekologiczne podłoże dekoracyjne.


 

 

 

                                          
Cena worka 80 L : 8 zł


WYSTAWIAM FAKTURY VAT

 

 

 

Dowóz do: Nowego Miasta Lubawskiego, Ostródy, Elbląga, Olsztyna, Iławy i okolic przy zamówieniu od 200 worków:


GRATIS!!!!!!

 


Przy mniejszych zamówieniach cena dowozu do ustalenia , zależna jest ona od odległości jak i ilości zamówienia.Rozładunek w obrębie samochodu.

 

 

kontakt :603 [zasłonięte] 857

[zasłonięte]@bartkor.pl

 


 


Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą , dzięki czemu można mieć do Nas zaufanie, w przeciwieństwie do konkurencji ,które podszywają się pod inne firmy, robiąc złą renomę w branży. Na naszych aukcjach zajmujemy się tylko i wyłącznie sprzedażą ,czystej KORY oraz ZIEMI. Założyliśmy nowe konto firmowe na allegro www_bartor_pl , a pozytywne komentarze można zobaczyć na naszym starym koncie o nazwie kliszcz1  

 

 


 

Zapraszam do współpracy firmy ogrodnicze punkty sprzedaży oraz odbiorców prywatnych.


PRAWA AUTORSKIE DO TREŚCI OPISÓW AUKCJI ORAZ FOTOGRAFII POSIADA F.P.H.U. BARTKOR
Jakiekolwiek rozporządzanie danymi zawartymi w niniejszych aukcjach oraz ich wykorzystywanie
w całości lub części, w celu kopiowania, przetwarzania oraz udostępniania innym osobom bez zgody osób uprawnionych do działania,może skutkować wystąpieniem z roszczeniami odszkodowawczymi na zasadzie przepisów
ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dn: 04 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr.24, Poz.83, Dz.U.Nr.44. Poz. 170 z późniejszymi zmianami)

Zdjęcia i opisy sprzedawanych przez nas przedmiotów stanowią przedmiotpraw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawa z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211).