Cena kup teraz: 170 zł
Użytkownik
evitagd
numer aukcji: 4186928706
Miejscowość Gdynia
Zostało sztuk: 5
Wyświetleń: 32
Koniec: 25-05-2014, 19:39
Dodatkowe informacje:
Wielkość: Duża (mieszcząca A4) Stan: Nowy Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg] Materiał dominujący: Skóra naturalna licowa Kolor: Czerń Rodzaj: Bez rączek, Do ręki, Kopertówka, Wieczorowa
Evita torebki z naturalnej skóry
Mam przyjemność zaoferować Państwu szykowną torebkę z wysokogatunkowej, naturalnej skóry licowej. Torebka wykończona jest atłasową, czarną podszewką. Posiada kieszonkę zamykaną na suwak oraz osobną kieszonkę na kartę bankomatową lub wizytówki. Klapka zamykana jest na magnesowy zatrzask. Całość została wykończona z dbałością o najmniejsze detale.
Wymiary: 35 x 21 [cm]
Na każdą torebkę udzielana jest gwarancja.
Jesteśmy wyłącznym producentem sprzedawanych torebek i w pełni gwarantujemy ich wysoką jakość. Ponad 90% naszych wyrobów trafia na wymagający rynek niemiecki. W ramach rozwinięcia naszej działalności w internecie oferujemy je w bardzo niskich producenckich cenach.
Wzór może dostępny w różnych rodzajach skór, kolorach i cenach. Oferta dotyczy torebki przedstawionej na zdjęciach. Sprzedaż innych wersji niż oferowana tylko po uprzednim kontakcie.
Wykonujemy również torebki na zamówienie.
Zobacz inne nasze wyroby!
W razie wszelkich pytań dotyczących naszych produktów skontakuj się z nami:
e-mail: [zasłonięte] @op.pl
tel: 791-[zasłonięte] -869
Paczka pocztowa ekonomiczna - 0zł
Paczka pocztowa priorytetowa - 3zł
Paczka kurierska - 10zł
Paczka48 pobraniowa - 10zł
Paczka24 pobraniowa - 12zł
Paczka kurierska pobraniowa - 15zł
FAKTURY
Na życzenie kupującego wystawimy faktury VAT - dane do fakturyz numerem NIP należy podać przy zakupie towaru.