Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

konwerter sat. Monoblok 2 satelity Astra i Hotbird

22-01-2012, 4:26
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 38 zł     
Użytkownik kaczor2264
numer aukcji: 2041817127
Miejscowość Wilkowyja
Wyświetleń: 51   
Koniec: 13-01-2012 19:54:19

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Typ: Monoblock
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam wszystkich !!!

Z powodu likwidacji sklepu oraz serwisu RTV ogłaszam wielką wyprzedaż pozostałości po sklepie i serwisie RTV.
Z serwisu posiadam tylko kilka sprzętów pomiarowych bez podzespołów które oddałem koledze bądż zezłomowałem.
Ze sklepu posiadam wtyki, gniazda, różne przewody, piloty TV-SAT, zasilacze, słuchawki, sprzęty do lutowania, anteny samoch. i CB, głośniki i wtyczki do radii samoch. oraz wiele innego drobnego sprzętu.
0ferowany sprzęt jest fabrycznie nowy i sprawny, niektóre z nich to tak zwany sprzęt z wystaw sklepowych i może nosić ryski i otarcia dlatego sprzedaję go poniżej cen zakupu hurtowego tylko dlatego żeby pozbyć się rzeczy. Niektóre sprzęty mogą być używane jednak sprawne. Jeżeli sprzęt ma wady jest to określone w opisie sprzętu. Proszę patrzeć na opis. Wszystkie rzeczy przed wysyłką sprawdzam osobiście. Jeżeli jednak zdarzyłoby się jakiejś nieszczęście w postaci uszkodzenia sprzętu proszę o kontakt i nie wystawiać mi od razu negatywa. Proszę dokładnie sprawdzić sprzęt i w razie czego odesłać mi go do sprawdzenia. Jeżeli sprzęt jest sprawny odsyłam go z powrotem na koszt klienta. Nie przyjmuję zwrotów sprawnego sprzętu. Dlatego też proszę rozważnie licytować. Wystawiam ocenę jako drugi. Chętnie sprzedam hurtem ale też detal wchodzi w rachubę. Rozważę każda propozycję sprzedaży oraz zaproponowaną mi ostateczną cenę sprzętu. Informacji udzielam na [zasłonięte]@wp.pl.
Końcowa cena uzależniona jest od opłaty Poczty Polskiej oraz sposobu zapłaty. Podana cena za przesyłkę jest ceną orientacyjną i może być niższa od tej w opisie. Kilka towarów wysyłam w jednej paczce. Ze względów logistycznych wysyłki paczek odbywają się tylko we wtorek i piątek każdego tygodnia. Wpłata na numer konta z opisu na aukcji.
Zobacz również i inne moje aukcje. Zastrzegam sobie możliwość zakończenia aukcji przed czasem i wycofania towaru ze sprzedaży.


Dzisiaj oferuję do sprzedaży konwerter satelitarny Monoblock na 2 satelity Astra i Hotbird.Wysyłka listem bąbelkowym za 8zł.Razem=46zł..…............................................................................................................................................................