.
Zdjęcia produktów są poglądowe, udostępnione przez producentów i nie zawsze oddają rzeczywisty wygląd produktów !
Producenci często udostępniają tylko jedno zdjęcie do całej serii produktów .
Dotyczy to w szczególności zanęt, ciężarków, atraktorów, czasami błystek.
Sprzedajemy na każdej aukcji tylko towar, który jest w TYTULE AUKCJI - konkretny rozmiar, kolor , wagę i nie ma możliwości po zakupie dostarczenia innego wariantu . Opisy w tabelach innych wariantów są tylko informacją o ofercie producenta i nie podlegają sprzedaży na tej aukcji !
Wszystkie przynęty spinningowe (wahadłówki i obrotówki) są kompletnie uzbrojone w kotwiczki i dodatki !
Przynęty gumowe nie są uzbrojone !
Cena podana na aukcji jest za ilość podaną w nazwie aukcji a nie za sztukę.
Konger
Aby zagorzali łowcy sandaczy nie poczuli się niedowartościowani, przygotowaliśmy dla nich coś specjalnego: wędkę, która połączyła w sobie czułość szczytówki, dynamikę zacięcia oraz wysoką moc blanku. Jeśli dodać do tego trzy różne długości oraz cztery zróżnicowane ciężary wyrzutu uzyskamy serię, z której każdy coś dla siebie wybierze. Model 230/21 znakomicie spisze się również jako wędka do drop shota.
Seria skierowana stricte do pasjonatów połowu sztucznymi przynętami. Zawiera się w niej wszystko co łowcy drapieżników potrzebne do szczęścia, od lekkich wklejek, przez klasyczne spinningi aż do wędek typowo castingowych. Najwyższej jakości komponenty użyte do skonstruowania blanków, jak również wysokiej klasy detale uzbrojenia wędzisk dały wymierny efekt. Nie mogliśmy po prostu nie dodać dzielonej rękojeści wzmacniającej „czucie” przynęty oraz estetycznego i stonowanego wykończenia. Z radością oddajemy je w wasze ręce i mamy nadzieję, iż przy pomocy tych wędek będziecie łowić same rekordowe sztuki.
|
|
2.30 m
|
5-21 g
|
165 g
|
2
|
119 cm
|
|
|
|
2.85 m
|
5-15 g
|
200 g
|
2
|
146 cm
|
|
|
|
2.55 m
|
7-28 g
|
180 g
|
2
|
131 cm
|
|
|
|
2.85 m
|
10-35 g
|
210 g
|
2
|
146 cm
|
|
|
|
Uwaga ! Kupując kilka przedmiotów z różnych aukcji za przesyłkę płacisz tylko raz !
Koszt wysyłki przy zakupiewielu aukcji jest zawszejeden i równy jest kosztowi przesyłki aukcji onajwyższym koszcie.
Przy zakupach przekraczających 300zł Wysyłka zawsze GRATIS !!*
* Wysyłka Gratis dotyczy tylko zakupów zapłaconych przelewem . Dla zakupów za pobraniem obowiązują normalne stawki.