Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KONCENTRAT SYROP SODA STREAM Z NIEMIEC 7 SMAKÓWx1L

04-07-2012, 7:43
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 20,99 zł      Najwyzsza cena licytacji: 20,99 zł     
Użytkownik agunia7772
numer aukcji: 2413501397
Miejscowość Brody
Kupiono sztuk: 3    Zostało sztuk: 47    Licytowało: 2    Wyświetleń: 92   
Koniec: 11-07-2012 12:21:39
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Kontakt

Wysyłka

  • - koszt wysyłki zależny od wagi zakupionych przedmiotów, zgodny z poniższą tabelą+koszty opakowania

Regulamin

  • - sprzedawane przez nas towary są oryginalne i pochodzą z legalnego źródła, do każdej paczki dołączany jest paragon,
  • - zamówienia realizowane są w dni robocze, najczęściej w ciągu 24 godz. od terminu wpłynięcia płatności, w wyjątkowych sytuacjach maksymalny czas realizacji wynosi 2 dni,
  • - po wygranej aukcji prześlij do nas e-meila z potwierdzeniem zakupu i płatności, bądź też dokonaj płatności poprzez płacę allegro, wiadomość e-mail musi zawierać nazwę użytkownika, sposób płatności i dokładny adres wysyłki.

DELIKATESY AGATKA POLECAM Z NIEMIEC

SYROP-KONCENTRAT PRZEZNACZONY SPECJALNIE DO WYTWORZENIA NAPOJU  W 7 RÓŻNYCH SMAKACH SODA STREAM. SMAK ORYGINALNY COLI, JAGODOWY MIX, CYTRYNOWY, MROŻONEJ HERBATY, LEŚNY, MALINOWY, POMARAŃCZOWY TO PRAWDZIWE ORZEŹWIENIE I SMAK . TEN MIX 7 SMAKÓW  7 x42ml to KONCENTRAT PRZEZNACZONY  DO WYTWORZENIA W WARUNKACH DOMOWYCH PYSZNEGO I ORZEŹWIAJĄCEGO NAPOJU , O WSZYSTKIM NAM ZNANYCH 7 ROŻNYCH SMAKACH DO WYBORU NA KAŻDY DZIEN TYGODNIA. OPAKOWANIE ZAWIERA 7 BUTELECZEK PO 42 ml koncentratu pozwala to na rozcieńczenie w proporcji 1:23 co daje 1 litr  napoju z każdej buteleczki razem 7 litrów w rożnych w/w 7 smakach.

ZAWSZE KUPUJĘ NA ZAMÓWIENIE I TOWAR POSIADA AKTUALNĄ W SKLEPIE W NIEMCZECH DATĘ WAŻNOŚCI.
Jest to oryginalny, niemiecki produkt. Importowany, wyprodukowany w Niemczech, oraz przeznaczony na rynek niemiecki. (zdjęcie jest przykładowe)
POLECAM.

Po zalicytowaniu prosimy o informację i ile sztuk WYSŁAĆ.
 
Kupując produkty z kilku moich aukcji za przesyłkę płacisz tylko raz. Po licytacji proszę o kontakt celem ustalenia ilości ORAZ KOSZTÓW PRZESYŁKI . ZAKUPY ZA KWOTĘ POWYŻEJ 100 ZŁ DODAJĘ GRATIS A POWYŻEJ 200 ZŁ PRZESYŁKA GRATIS+GRATIS. PROMOCJA PRZESYŁKI GRATIS NIE DOTYCZY TEGO PRZEDMIOTU ZAKUPIONEGO W ILOŚCI PONAD 6 SZTUK ORAZ PRZEDMIOTÓW CHEMII GOSPODARCZEJ, KTÓRYCH WAGA JEDNOSTKOWA Z OPAKOWANIEM PRZEKRACZA 2KG.
Wszystkie produkty kupuje w Niemczech w hurtowniach i sklepach znanych sieci a zdjęcia są tylko przykładowe.


 

Badania i testy przeprowadzone w specjalistycznych laboratoriach przez czasopisma i organizacje konsumenckie z 12 krajów europejskich na początku 2011 roku jednoznacznie dowodzą, że większość produktów spożywczych i przemysłowych znanych firm na rynku zachodnim są dużo lepszej jakości w porównaniu z z produktami tych samych marek produkowanych na rynki Europy wschodniej. Sprawdź poczytaj w necie.  Aktualnie dzięki ofercie Delikatesów Agatka nie musisz już używać produktów gorszych. Oferujemy towar prosto z Niemiec, co gwarantuje, że jest on najwyższej jakości. Zaryzykuj sprawdź i porównaj. CENA, JAKOŚĆ WYBÓR!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

Waga: 375 ml
Waga brutto: 500 g

Towar w stałej dostawie z Niemiec.
Zawsze z aktualnym, długim terminem przydatności do spożycia.