---- ===KOMPUTER 2,9GHZ,1GB RAM, 80GB,RADEON 9600=== ----
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST KOMPUTER STACJONARNY, KTÓRY PRACOWAŁ WYŁĄCZNIE W REKACH PRYWATNYCH W DOMU. SŁUZY/Ł GŁOWNIE DO OGLĄDANIA FILMÓW CZY INTERNETU. KOMPUTER SKŁADANY NA OSOBISTE ZAMÓWIENIE. KOMPUTER NIE JEST STANDARDOWYM MARKETOWYM ZESTAWEM KTORY JEST JEDNO-RAZOWY. KOMPUTER SWOJEGO CZASU BYL JEDNYM Z LEPSZYCH SKŁADANY Z GŁOWA. OCZYWIŚCIE JEDNOSTKA OD POCZĄTKU W JEDNYCH REKACH!
STRZEŻ SIĘ GOTOWCA! - TAKIE KOMPUTERY ALBO SA JEDNORAZOWE, ALBO PRZEPRACOWAŁY MNÓSTWO GODZIN W FIRMACH, A ICH PODZESPOŁY SA DOBRANE "NA ŚLEPO"!
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
Płyta Głowna: GA-8IPE1000-G v4
Obsługa procesorów Intel® Pentium® 4 800MHz FSB z technologią HT
- Zintegrowany układ graficzny Intel® Extreme Graphics 2
- Zintegrowana 6-kanałowa karta dźwiękowa AC'97
- Dwukanałowa obsługa pamięci
- Złącza SerialATA
Dysk twardy: Maxtor DiamondMax SATA Plus 9 80 GB (6Y080M0)
Procesor: Intel Celeron D 320, (2900 MHz)
Karta graficzna: RADEON 9600 SERIES
Pamięć RAM: 1024mb (1gb)
Karta Dźwiękowa: 6-kanałowa karta dźwiękowa AC'97 (z funkcją Jack-Sensing)
Karta sieciowa: Gigabitowa karta sieciowa
Zasilacz: Modecom 350W
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
Dodatkowe informacje: Komputer posiada 5 złaczy PCI, oraz 8 gniazd USB. Sprzedaje dokladnie to co jest wyzej wymienione. Wszystko zapakowane w obudwe widoczna na zdejeciu. Pozdrawiam
Komputer używany z dobrym zasilaczem także nie ma mowy o spuchniętych kondensatorach, używany w warunkach domowych. W wnętrzu czysty i schludny. Stan wizualny widoczny na zdjęciach, stan techniczny oczywiście w 100% sprawny (aukcja wystawiona właśnie z tego komputera).Oczywiscie wszystkie podzespoły jak najbardziej w pełni wymienialne.
Na życzenie mogę dołożyć myszkę, a za dopłata nowa klawiaturę HP (przewodowa) 35zł
![](http://img846.imageshack.us/img846/184/20contentbottom.png) |