739,00 PLN
kurier + 59 PLN
Komoda Sekretarzyk
materiał: sosna
WYMIARY:
szerokość: 110 cm
wysokość :105 cm
głębokość :45 cm
Wysokiej jakości mebel w całości wykonany z litego drewna sosnowego, masywne pełne boki i wieńce grubości 2 cm, plecy wykonane z płyty HDF w kolorystyce sosnopodobnej. Fronty i blat wykonane z PIERWSZEGO GATUNKU DREWNA, BEZSĘCZNE.
LITA SOSNA posiada naturalne własności konstrukcyjne i ekologiczne - polecana szczególnie Alergikom, bije na głowę pod względem wytrzymałości i trwałości meble z materiałów drewnopodobnych.
Mebel polakierowany jest dwukrotnie ekologicznym bezwonnym lakierem, półmat. Komoda spoczywa na czterech drewnianych kulach ale na życzenie możemy ją postawić na cokole.
Przy otwieraniu sekretarzyka automatycznie wysuwają się drewniane podpory podtrzymujące Klapę. Po otwarciu otrzymujemy powierzcnię biurka 100x69 cm a zabudowa wnętrza ma głębokość 19 cm. Szuflady wysuwają się na metalowych prowadnicach rolkowych, szuflady możemy zastąpić drzwiczkami.
Wykonujemy koloryzację drewna, ta usługa kosztuje 20% ceny mebla.
Sekretarzyk dostarczamy w CAŁOŚCI.
WIĘCEJ MODELI i WYMIARÓW PO KLIKNIĘCIU W ZAKŁADKĘ KOMODY.