www.darkom.pl
|
|
MERCEDES WŚRÓD KOMINKÓW
Kominek ogrodowy IGNIS
4 w jednym
grill, rożen, wędzarnia, suszarnia owoców
|
|
Kominek ten przeznaczony jest do ustawienia na wolnym powietrzu (na tarasie, na działce, w ogrodzie). Jego podstawowe zastosowanie to przygotowanie potraw na ruszcie grillowym i obrotowym szpikulcu rożna. Dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania kominka jako wędzarni oraz suszarni owoców
(suszarnia owoców - dodatkowy koszt 250 zł)
Kominek wykonany jest z betonu termoodpornego na bazie kruszywa ceramicznego zbrojony hybrydowo. Pokryty jest farbą akrylową odporną na czynniki atmosferyczne.
- Ciężar ok 300 kg
- Wysokość - 210 cm
- Szerokość - 120 cm
Wymiary i kolorystyka do uzgodnienia
|
Kominek Ignis
|
|
OPIS TECHNICZNY
Kominek składa się z trzech elementów głównych, które po ustawieniu jeden na drugim (w kolejności od 1 do 3) stanowią całość
- Poziom 1-skład opału
- Poziom 2-grill i rożen (komora wędzalnicza)
- Poziom 3-wyciąg spalin
WYPOSAŻENIE
- ruszt grilla (70 x 43) rączki szt 2.
- szpikulec rożna z widelcem
- blacha paleniska
WYPOSAŻENIE DODATKOWE
- silniczek rożna grillowego
- pokrywy wędzarni
- na życzenie klienta ,podwyższenie, dodatkowe ruszta oraz inne oprzyrządowanie (silniczek rożna ,termometr z sondą.)
PALENIE
- węgiel drzewny lub drewno liściaste drobne (spalanie na blasze paleniska - poziom 2)
- drewno liściaste grubsze do wędzenia (spalane w kanale ziemnym).
|
Kominek Ignis ze stolikiem
|
Wykorzystanie kominka jako wędzarni
|
| Wykorzystując kominek jako wędzarnię należy zakryć pokrywami komory 1 i 2, natomiast palenie rozpocząć z tyłu kominka w przygotowanym kanale ziemnym, biegnącym pod poziomem 1 do dolnego wlotu otworu dymowego (w odległości 50 cm od brzegu kominka). Przedmiot wędzenia należy umieścić w komorze nr 2 na wieszaku wędzarniczym lub ruszcie. |
|
Inne modele kominków z funkcją grilla oraz rożna.
|
|
Lupus
|
Wulkanus ze stolikiem (kamień)
|
Wulkanus
|
Wulkanus ze stolikeim
|
|
|
Warunki aukcji
|
|
Koszty transportu pokrywa kupujący
Dostawa (szybsza) przez spedytora na palecie euro na terenie całego kraju koszt 150zł, kominki dostarczamy także własnym transportem po zebraniu zamówień w danym kierunku lub docelowo około 5szt.
Ustawienie i montaż na życzenie u klienta za dopłatą (ustawienie ,sklejenie całości i ostateczne nadanie koloru).
Kominek powinien stanąć na stabilnym wypoziomowanym podłożu, wykonanie podstawy kominka oraz kanału ziemnego do wędzarni we własnym zakresie
Kontakt pod numerem 502 [zasłonięte] 983 lub 501 [zasłonięte] 978 lub na adres e-mail [zasłonięte]@darkom.pl w celu ustalenia koloru oraz szczegółów dostawy (preferowany kontakt telefoniczny).
Wszelkich szczegółowych informacji udzielamy pod tym samym numerem telefonu 502 [zasłonięte] 983 lub 501 [zasłonięte] 978.
Standardowy kolor kominka – biały
W komplecie:
- Kominek biały (składany z części - można wybrać kształt czapeczki/daszku kominowego)
- ruszt niklowany
- rączki rusztu x2
- pojemnik na węgiel (palenisko)
- szpikulec rożna
Odporny na warunki atmosferyczne
można używać także zimą.
Wymiary:
- Wysokość: 230 cm
Można podwyższyć wielokrotnie elementem komina, co 30 lub 40 cm.
- Szerokość:120 cm
- Głębokość: 70 cm
- Podstawa 90 x 55 cm
- Ruszt: 70 x 43 cm
Płatne gotówką przy odbiorze osobistym lub przedpłata na konto:
mBank 83 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 452145
|
Ignis ze stolikiem
|