REWELACYJNY KOMBINEZON firmy H&M
Rozmiar z metki 12-18 m/ 86, choć jest większy i pasuje na 18-24 m
mój syn nosił go w wieku 19 m, obecnie ma 26 m i jest na niego na styk; więc przy dobrym układzie może komuś posłużyć przez dwa sezony :-)
wymiary: długość całkowita ok. 79-80 cm + kaptur, rękaw od ramienia ok. 30,5 cm/ od pachy ok. 23,5 cm; szer. pachy ok. 38 cm. W pasie można regulować szerokość - gumka na guziki od wewnątrz.
STAN JAK NOWY
brak śladów używania; kupiony był na koniec zimy, bo syn wyrósł z dwóch poprzednich, które oferuję na innych aukcjach
KOMBINEZON JEST SUPER.
BARDZO WYGODNY, CIEPŁY, OD ŚRODKA NA POLARZE - W MIEJSCACH GDZIE DZIECKO TEGO NAJBARDZIEJ POTRZEBUJE - KLATKA PIERSIOWA, PLECY; NIE PRZEMAKA; RĘKAWY I NOGAWKI MAJĄ ŚNIEGOŁAPY. KAPTUR ODPINANY. PO BOKACH DWIE ZAMYKANE KIESZKONKI. ELEMENTY ODBLASKOWE. DODATKOWE WZMOCNIENIA NA KOLANACH I PUPIE. GUMKI NA BUTY.
NA ŻYWO PREZENTUJE SIĘ ŚWIETNIE.
KUPIONY BYŁ NOWY ZA KWOTĘ 279 ZŁ.
ZACHĘCAM DO LICYTACJI BO WARTO !!!
PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z "O MNIE" ORAZ O PRZEMYŚLANE ZAKUPY GDYŻ NIE ODWOŁUJĘ OFERT.