Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

kombinezon Coccodrillo r. 74, 80, GRATIS czapka

09-02-2014, 14:10
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 50 zł     
Użytkownik anitadyzma
numer aukcji: 3940315149
Miejscowość Poznań
Wyświetleń: 40   
Koniec: 09-02-2014 14:12:57

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Płeć: Chłopcy
Marka: Coccodrillo
Rozmiar: 80 [см]
Wiek dziecka: 9 m +
Bohater: Cars
Certyfikaty i atesty: Bezpieczny dla dziecka, Przyjazny dla środowiska
Kolor: Odcienie niebieskiego, Odcienie szarości i srebra
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam,

 

sprzedaję dwu częściowy kombinezon zimowy marki Coccodrillo z rękawiczkami i kapturem. GRATIS dodaję czapkę marki Coccodrillo wiązaną pod szyją, pasującą idealnie do kombinezonu. Kombinezon bardzo wygodny dla dziecka, miękki materiał. Wygodny do zakładania. Kaptur nie jest odpinany, a rękawiczki można odczepić. Zarówno kurtka jak i spodnie oraz czapka posiadają aplikacje Cars widoczne na zdjęciach.

 

UWAGA Podaję dokładne wymiary, proszę sprawdzić, ponieważ kurtka ma rozmiar 74 a spodnie 80, tak dobrany komplet poleciła mi sprzedawczyni i sprawdził się u nas idealnie! Stan kombinezonu dobry. Normalne ślady używania przez jeden sezon i jedno dziecko.

 

KURTKA rozmiar z metki 74 cm. Szerokość dołu kurtki można regulować za pomocą ściągaczy.


długość rękawa po wew stronie: 21 cm.

długość rękawa po zewnętrznej stronie: 34 cm.

szerokość od paszki do paszki: 35 cm.

długość od szyi do końca kurtki: 38 cm.

 

Kurtka posiada kieszonki. Zapinana na suwak oraz dodatkowo napy. Bardzo ciepła. Jedyny jej mankament to widoczny na zdjęciu zmechacony i odpruty rzep, który należy wymienić.

 

SPODNIE rozmiar z metki 80cm.

 

długość nogawki po stronie wewnętrznej mierzona od kroku do końca nogawki: 23 cm.

długość całych spodni mierzona od szelki do końca nogawki: 69 cm.

 

Spodnie bardzo ciepłe, wygodne do zakładania. Suwak do kroku. Na dole nogawek po bokach po dwa napy, dodatkowo w środku nogawek ściągacze chroniące od zimna i śniegu. Bardzo praktyczne.

 

Zapraszam do licytacji oraz na pozostałe moje aukcje.