Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Kolumna aktywna MK12A 600W - BIAŁA SERIA - Gw.,FV

20-01-2012, 20:27
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 729 zł      Aktualna cena: 729 zł     
Użytkownik LSpro_pl
numer aukcji: 2027471297
Miejscowość Warszawa
Kupiono sztuk: 2    Licytowało: 1    Wyświetleń: 117   
Koniec: 12-01-2012 23:52:54

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witamy na aukcji LSpro

Oferujemy najwyższej jakości sprzęt dyskotekowy, nagłośnieniowy, oświetleniowy cenionych światowych marek Ibiza-Sound, Ibiza-Light, Ibiza-PRO, LTC i DJ-Tech.

Na tej aukcji możecie Państwo nabyć:

Kolumna aktywna 600W MK12A - seria w kolorze białym


Mocna kolumna aktywna MK12A-WH

(urządzenie ze specjalnej kolekcji w kolorze białym)

Teraz w nowej, jeszcze niższej cenie!

+ Wysyłka kurierem GRATIS!

(dotyczy zamówień po przedpłacie przelewem lub PzA)

Profesjonalna kolumna aktywna Ibiza Sound MK12A w bardzo estetycznej i eleganckiej białej obudowie. Kolumna posiada wbudowany wzmacniacz i equalizer, wystarczy więc podłączyć do niej źródło sygnału w postaci mikrofonu, odtwarzacza CD, czy MP3-playera. Jest to idealne rozwiązanie przenośne, dla DJ'ów, konferansjerów, obsługi konferencji itp. Kolumna posiada solidną obudowę z tworzywa oraz specjalny uchwyt do przenoszenia. To, co odróżnia kolumny z tej serii od innych podobnych produktów innych producentów, to bardzo wysoka jakość wykonania oraz duża dynamika dźwięku. Kolumny aktywne z serii MK nadają się idealnie do grania muzyki klubowej, dla DJ'ów oraz na rozmaite eventy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest dodatkowe wyjście ze wzmacniacza kolumny na dodatkową kolumnę pasywną. Pozwala to na uruchomienie instalacji stereofonicznej za pomocą tylko jednej kolumna aktywnej (drugą kolumną może być np. pasywny odsłuch lub inna pasywna kolumna estradowa).


Specyfikacja:

- System 2-drożny z bass reflex
- Duży głośnik średniotonowy
- Aktywny system nagłośnieniowy do bezpośredniego połączenia z sygnałem dźwieku (np. CD Player, mikrofon)
- Oddzielna regulacja poziomu wejścia dla mikrofonu i wejścia liniowego
- Dwupoziomowa regulacja sygnału głównego
- Potężny bas przez pojemny korpus i bas-reflex system
- Idealne w pozycji stojącej jak i osadzone na statywach
- Solidna kratka bardzo dobrze chroniąca głośnik przed wszelkimi uszkodzeniami
- Odporna na zarysowania obudowa
- Doskonale nadaje się zarówno do stałej instalacji jak i muzyki na żywo
- Wyjście SPEAKON dla zewnętrznego głośnika pasywnego
- W komplecie specjalne uchwyty do poziomego ułożenia kolumny (na odsłuch)
- Bardzo elegancka, niespotykana biała obudowa

Dane techniczne:

Typ: kolumna aktywna z dodatkowym wzmocnionym wyjściem
Głośnik: 30cm/12"
Moc: 300W RMS, szczytowa 600W
Skuteczność: 102dB
Pasmo przenoszenia: 48-20.000Hz
Wejścia: 2x liniowe/2x mic
Waga: ok. 19kg

Urządzenie posiada ekskluzywną gwarancję typu Door-To-Door polskiego dystrybutora. Gwarancja obowiązuję na terenie kraju - dzięki niej w przypadku awarii sprzętu nie ponosicie Państwo kosztów transportu sprzętu do polskiego serwisu - cała procedura realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, a koszty pokrywa polski dystrybutor.


Regulamin Oferty:


* MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU W CIĄGU 14 DNI - Jeśli kupujecie Państwo nowy towar przez Internet, każdy legalnie działający sklep musi dać Państwu - pod warunkiem, że zakup nie jest dokonywany w związku z działalnością gospodarczą - możliwość zwrotu w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. My chcemy dać Państwu więcej. Kupując towar na tej aukcji, macie Państwo nie 10, tylko aż 14 dni na ewentualne dokonanie zwrotu. Tylko u nas możliwość zwrotu przysługuje Państwu również wtedy, kiedy zakup dokonany został na firmę (na fakturę VAT). Część sklepów wyklucza zwrot, jeśli towar został użyty, my nie. Macie Państwo prawo uruchomić i przetestować zakupione na tej aukcji urządzenie i - jeśli z jakiejkolwiek przyczyny sprzęt nie spełni Waszych oczekiwań - możecie go zwrócić. Warunkiem jest jedynie to, by urządzenie nie nosiło śladów używania (by nie było brudne, porysowane, uszkodzone itp.) , a więc by zwrócone zostało w stanie nie odbiegającym od stanu w jakim zostało doręczone oraz by zwrócony towar był w 100% kompletny.

** GWARANCJA DOOR-TO-DOOR PREMIUM - Urządzenie, które kupujecie Państwo na tej aukcji objęte jest ekskluzywną gwarancją PREMIUM polskiego dystrybutora. Gwarancja typu door-to-door, to najwygodniejszy dla Klienta typ gwarancji. Jeśli w okresie trwania gwarancji urządzenie odmówi posłuszeństwa, informujecie nas Państwo o tym, a kurier na nasz koszt odbierze od Was uszkodzony sprzęt, przywiezie go do autoryzowanego serwisu, a po dokonaniu naprawy gwarancyjnej urządzenie zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej (znowu na nasz koszt) doręczone z powrotem do Państwa. Szczegóły gwarancji reguluje Karta Gwarancyjna, dołączona do towaru zakupionego na tej aukcji. Gwarancja nie wyklucza możliwości dochodzenia swoich praw przez Klienta z tytułu tzw. niezgodności z umową (24 miesiące).

*** WYSYŁKA KURIEREM GRATIS: Koszt ubezpieczonej wysyłki kurierskiej za zakup towaru na tej aukcji pokrywa nasza firma, niezależnie od liczby sztuk zakupionego na tej aukcji produktu. Dotyczy to ubezpieczonej przesyłki kurierskiej po przedpłacie (przelew na konto lub PzA). Charakter oferty należy rozumieć w ten sposób, iż cena produktu pomniejszona zostaje o wartość kosztu wysyłki (16 zł), a koszt wysyłki naliczony zostaje normalnie. Oznacza to, że na dokumencie sprzedaży (paragon/faktura) znajdzie się produkt w obniżonej w stosunku to nominalnej ceny sprzedaży cenie oraz właściwa kwota kosztu wysyłki. W przypadku gdyby Klient skorzystał z przysługującego mu prawa zwrotu towaru w ciągu 14 dni (możliwość zwrotu opisana została w punkcie pierwszym), koszt wysyłki towaru zostanie odjęty od kwoty zwrotu, w związku z faktem, że usługa pakowania i wysyłki towaru została wykonana i nie może zostać zwrócona.


Regulamin oraz wszelkie informacje dotyczące płatności, wysyłki oraz gwarancji znajdują się na naszej stronie "O MNIE"

Zapraszamy do obejrzenia NASZYCH POZOSTAŁYCH AUKCJI i życzymy udanych zakupów !!!

Aukcja stworzona 2<span class=hidden_cl>[zasłonięte]</span>011-12 23:52:54 przez sklep oparty na systemie IAI-Shop.