Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KOLUMBOWIE [2DVD]

23-09-2014, 13:38
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 19.89 zł      Aktualna cena: 19.89 zł     
Użytkownik dvdplanet
numer aukcji: 4543475275
Miejscowość KONIN
Licytowało: 1    Wyświetleń: 8   
Koniec: 23-09-2014, 12:43

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

art2373
Kolumbowie [2DVD]
Kolumbowie
reżyseria:
Janusz Morgenstern
muzyka:
Jerzy Matuszkiewicz
obsada:
Jan Englert, Wladyslaw Kowalski, Marek Perepeczko, Ryszarda Hanin, Alicja Jachiewicz, Halina Golanko, Krzysztof Machowski, Boleslaw Idziak, Jerzy Matalowski, Bożena Kowalczyk, Jerzy Trela
rok produkcji:
1970
studio:
SF Iluzjon
Opis

Filmowa adaptacja najlepszej, zdaniem wielu krytyków, powieści Romana Bratnego - "Kolumbowie - rocznik 20", a właściwie jej dwóch pierwszych tomów. Serial Janusza Morgensterna opowiada o polskim ruchu oporu przeciw hitlerowskim okupantom, o młodzieży lat wojny, jej codziennym życiu i walce. Głównymi bohaterami są dwudziestoletni chłopcy, wplątani nagle w dramatyczną historię narodu i zmuszeni do podejmowania trudnych, nierzadko tragicznych decyzji. Z właściwą ich wiekowi fantazją, poświeceniem, ale i ze świadomością ogromu ryzyka i odpowiedzialności podejmują nierówną walkę z wrogiem. Początkowo jest ona spontaniczna. Z czasem przeradza się jednak w zorganizowaną i dokładnie planowaną działalność dywersyjną.

stan produktu:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
czas trwania:
279 min
format obrazu:
4:3
format dźwięku:
Dolby Digital 5.1 polski
dodatki:
·
bezpośredni dostęp do scen
dział:
DVD
opakowanie:
keep case
licencja:
bez licencji do wypożyczania
EAN:
590[zasłonięte][zasłonięte]00639
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
UWAGA! Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.