Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KOCO-SZLAFROK, SUPER CIEPŁY KOC Z RĘKAWAMI, NOWY

23-01-2012, 12:32
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 18 zł      Aktualna cena: 18 zł     
Użytkownik jacolge
numer aukcji: 2045172917
Miejscowość Poznań
Licytowało: 5    Wyświetleń: 117   
Koniec: 18-01-2012 18:06:08
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

! ! ! WITAM ! ! !

Znacie ten problem – w chłodny dzień leżycie sobie na tapczanie otuleni w ciepły koc a tu trzeba spod niego wyciągnąć rękę, żeby napić się herbaty albo zmienić program ?
Oczywiście koc od razu się zsunie na podłogę i trzeba się opatulać od nowa.
Problem ten rozwiązuje oferowany przeze mnie koc-szlafrok. Jest to po prostu ciepły polarowy koc z oryginalnie wszytymi rękawami. Łączy on w sobie zalety ciepłego szlafroka (dzięki rękawom nie trzeba odkrywać rąk) z kocem (jest wystarczająco długi i nie wystają spod niego nogi).


Oferowany przeze mnie koc-szlafrok jest nowy – jest to po prostu kolejny nietrafiony prezent. Osoba obdarowana nim stwierdziła, że nie jest „zmarzlakiem” i nie będzie go używała. Nie został nawet wyjęty z opakowania. Szkoda, żeby leżał, przerzucany z kąta w kąt. Lepiej, że trafi do kogoś kto będzie miał z niego pożytek. Oferowany na tej aukcji nowy koc ma kolor czerwony.
Zdjęcie poglądowe przedstawia inny egzemplarz koca, który był dwukrotnie używany (i jeśli komuś będzie zależało to może również zostać sprzedany, za niższą cenę)


Jest to taki sam koc tylko w innym kolorze – dzięki temu wiesz, że nie kupujesz używanego przedmiotu.

Wymiary koca to: 140 x 180.

 

 

 ~ ! ~ ! ~ ZAPRASZAM NA POZOSTAŁE MOJE AUKCJE ~ ! ~ ! ~


 Jeśli jednak będziecie mieć jakieś pytania to piszcie o każdej porze dnia i nocy a odpiszę jak najszybciej:

 

e-mail - jacolge_[zasłonięte]@o2.pl
GG -[zasłonięte]48000
Tel - 660-[zasłonięte]-099 

 PS. Drogi kliencie zastrzegam sobie iż nie mam zamiaru dostać komentarza negatywnego lub neutralnego z powodu Twojego niezadowolenia z towaru ! Nie jesteś w 100% pewien ? Kupuj tylko nowe rzeczy lub przyjedź i osobiście oceń jakość mojego przedmiotu zanim go kupisz ! Cokolwiek sprzedawałem na aukcjach nigdy nie ukrywałem wad danego przedmiotu niestety znalazły się już osoby, które nie potrafiły poradzić sobie z uważnym przeczytaniem co mam na sprzedaż na aukcji – nie bądź taki jak oni, czytaj uważnie i zastanawiaj się 3 razy zanim coś kupisz !