Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KOC WEŁNIANY KAMEL CAMEL 200x200 JASNY PROMOCJA !!

08-02-2014, 10:36
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 280 zł     
Użytkownik tht-2
numer aukcji: 3869184872
Miejscowość Tychy
Wyświetleń: 10   
Koniec: 08-02-2014 10:07:59

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha



Przedmiotem aukcji jest ekskluzywny koc wełniany Camel 200x200 z wysokogatunkowej wełny wielbłądziej marki Merino.

Miękki, przyjemny i "aksamitny" w dotyku. Najwyższa jakość wykonania i doskonałe walory estetyczne sprawią, że produkty z wełny camel będą ozdobą każdego domu.


Posiada ogromne właściwości do wchłaniania wilgoci (nawet do 30 % swojej masy), nie sprawiając przy tym wrażenia mokrej. Wełna jest surowcem zdrowym, przyjaznym dla organizmu ludzkiego. Włókno wełniane reaguje w wysokim stopniu na zmiany temperatury otoczenia. Kurczy się gdy jest zimno, a rozpręża gdy jest gorąco. Dzięki temu zimą doskonale grzeje, a latem chroni przed poceniem i przegrzaniem organizmu.


Naturalna wełna Camel posiada dużą ilośc lanoliny, chroniącą włos przed zabrudzeniem. Zobojętnia jony dodatnie które rozstrajają system nerwowy człowieka a następstwem tego są bóle głowy, spadek odporności organizmu, zmęczenie.

Zamieszczone przez nas zdjęcia przedstawiają produkt, który jest przedmiotem Państwa zakupów.


Zdjęcia i opisy za zgodą P.P.H.U MERINO K B i T Rycerz.