- Wyszukaj:
- pościel
- koce i narzuty
- poduszki i kołdry
- ręczniki
- prześcieradła
- dywany
Koce z serii Silenzio
Skład:
60% Bawełna / 40% Akryl
Dostępny rozmiar:
160×210 cm
Waga:
1,5 kg
Koce z tej serii są ciepłe, estetyczne, dostępne w wielu wzorach. Mogą przyjemnie otulić Cię
swoim ciepłem w każdej wymagającej tego chwili.
Koc Silenzio doskonale może posłużyć jako
ciepły pled, może również spełniać funkcję
estetycznej narzuty na łóżko lub kanapę.
Są bardzo miłe i przyjemne w dotyku.
Łatwe w użytkowaniu, można je prać
w warunkach domowych.
Koce są dwustronne i wykończone taśmą.
Cechą charakterystyczną koca jest jego
skład surowcowy z przewagą bawełny.
Koc pakowany w wygodny pokrowiec
z grubej folii w formie walizki co z pewnością
umożliwi Państwu wygodne przechowywanie
oraz transport koca na wycieczki, pikniki.
Koce Silenzio to to wyjątkowe, fantazyjne wzornictwo i bogata kolorystyka. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Nowoczesne wzornictwo, wysokogatunkowe tkaniny i modne zestawienia kolorystyczne sprawiają, że przedstawione kocyki
zachwycają najbardziej wymagających Klientów.
DOSTĘPNE WZORY ZNAJDUJĄ SIĘ W GALERII PONIŻEJ
Wszystkie fotografie znajdujące się na aukcji są moją własnością. Starałem się wykonać jak najlepsze zdjęcia, które pozwalają moim klientom zobaczyć towar w jak najbardziej realnym świetle. Jednak proszę pamiętać iż kolory mogę minimalnie różnić się od zdjęć zamieszonych na aukcji, ze względu na indywidualne różnice w ustawieniach monitora, mam nadzieje ze zamieszczone przez mnie na tej aukcji ukazują: kolor jak i jakość sprzedawanego towaru.
Panele aukcyjne - Alleno.pl
|
Drodzy kupujący, jeśli jesteście w pełni zadowoleni z transakcji, prosimy o wystawienie pozytywnego komentarza (jako pierwsi). My komentarze wystawiamy jako drudzy. Komentarze wystawiamy hurtowo (raz na tydzień). Jeśli masz jakieś pytania, NAPISZ. Przed wystawieniem komentarza negatywnego lub neutralnego, proszę jedynie o kontakt lub opisanie w e-mailu powodu niezadowolenia.
Informacja dla nieuczciwych sprzedających!
Na wszystkich moich aukcjach obowiązuje całkowity zakaz jakiegokolwiek kopiowania opisów i używania zdjęć bez mojej zgody.
Jakiekolwiek kopiowanie wiąże się z łamaniem Praw Autorskich i podlega karze.
USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.