Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KOŚCI SEZON 1 (Bones) [6DVD] NOWOŚĆ

07-07-2012, 18:49
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 139.99 zł     
Użytkownik drake2
numer aukcji: 2393773111
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 14   
Koniec: 03-07-2012, 13:04

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

  • jeśli masz conajmniej
    5 punktów w Allegro
  • jeśli adres wysyłkowy jest taki sam jak adres z ustawień Allegro
  • jeśli komentarze kupującego
    są tylko pozytywne
  • jeśli wartość zamówienia
    (bez kosztów wysyłki)
    przekracza 20 zł
Kości sezon 1 [6DVD]
Bones
reżyseria:
Jeannot Szwarc, Brad Turner, Dwight H. Little, Tony Wharmby, David Boreanaz, Greg Yaitanes ...
scenariusz:
Scott Williams, Dean Lopata, Karyn Usher, Craig Silverstein, Gary Glasberg, Hart Hanson ...
muzyka:
Sean Callery, Peter Himmelman
obsada:
Ernie Hudson, José Zúńiga, Diedrich Bader, Stephen Fry, Arnold Vosloo, T.J. Thyne, Patricia Belcher, Nichole Hiltz, Eugene Byrd, Carla Gallo, Katheryn Winnick, Scoot McNairy, Rick L. Dean, Emily Deschanel, Brendan Fehr, Loren Dean, Deirdre Lovejoy, Ewan Chung, David Dustin Kenyon, David Boreanaz ...
rok produkcji:
2010
studio:
20th Century Fox
Opis

David Boreanaz (Anioł Ciemności, Buffy postrach wampirów) występuje jako agent specjalny FBI, Seeley Booth, który razem z antropolog medycyny sądowej, Dr Temperance „Bones” Brennan (Emily Deschanel), rozwiązuje jedne z najbardziej zdumiewających i dziwacznych zagadek kryminalnych.

Booth polega na wskazówkach, których udzielają mu żywi - świadkowie i podejrzani - Brennan zaś zbiera dowody od umarłych, używając swoich niesamowitych zdolności do odczytywania wskazówek pozostawionych w kościach ofiar. Te tak odmienne techniki w rozwiązywaniu morderstw wywołują częste spory, tworząc niezaprzeczalną chemię między dwójką specjalistów okraszoną odpowiednią dawką czarnego humoru. Zainspirowane życiem prawdziwej antropolog medycyny sądowej Kathy Reichs i najnowocześniejszymi technikami kryminalistycznymi i śledczymi, Kości są fascynującym i przełomowym serialem telewizyjnym.

DYSK 1

PILOT: Antropolog medycyny sądowej Dr Temperance „Bones” Brennan i agent FBI Seeley Booth, starają się rozwiązać zagadkę morderstwa stażystki w Senacie. Konsekwencje ich śledztwa mogą być oszałamiające.

MĘŻCZYZNA W TERENÓWCE (The Man In The S.U.V.): Kiedy dyplomata ze Środkowego Wschodu zostaje zabity w eksplozji samochodu-pułapki, Brennan i Booth muszą ocenić, czy było to morderstwo, a może terrorystyczny atak samobójczy.

CHŁOPIEC NA DRZEWIE (A Boy In A Tree): Brennan i Booth próbują rozplątać skomplikowaną sieć oszustw, seksu i szantażu podczas śledztwa dotyczącego prawdopodobnego samobójstwa w elitarnej szkole.

MĘŻCZYZNA W NIEDŹWIEDZIU (The Man In The Bear): Brennan i Booth trafiają do małego miasteczka w stanie Washington, by rozwiązać okropną sprawę ludzkiej ręki znalezionej we wnętrznościach martwego niedźwiedzia.

DYSK 2

CHŁOPIEC W KRZAKACH (A Boy In A Bush): Kiedy odnalezione zostaje ciało zgwałconego chłopca, Booth prosi Brennan o pomoc w znalezieniu mordercy.

MĘŻCZYZNA W ŚCIANIE (The Man In The Wall): Potyczka w nocnym klubie prowadzi do odkrycia zmumifikowanych zwłok hip-hopowego DJ’a.

SKAZANIEC (The Man On Death Row): Rozpoczyna się wyścig z czasem. Booth i Brennan badają sprawę skazańca w celi śmierci, który może być niewinny.

DZIEWCZYNA W LODÓWCE (The Girl In The Fridge): W trakcie rozwiązywania sprawy tajemnicy zwłok znalezionych w lodówce, Brennan odwiedza swojego dawnego profesora ze studiów, który jest także jej byłym chłopakiem.

DYSK 3

MĘŻCZYZNA W SCHRONIE (The Man In The Fallout Shelter): Ekipa zostaje poddana kwarantannie i musi pozostać w laboratorium przez całe święta po tym, jak badane zwłoki uruchamiają czujnik alarmu przed bronią biologiczną.

KOBIETA NA LOTNISKU (The Woman At The Airport): Brennan i Booth wyruszają do Los Angeles, by rozwiązać sprawę morderstwa call girl, której liczne operacje plastyczne przeszkadzają w autopsji i w rozwoju śledztwa. Tymczasem Goodman i Hodgkins spierają się podczas badania autentyczności szkieletu z epoki żelaza.

KOBIETA W SAMOCHODZIE (The Woman In The Car): We wraku samochodu znalezione zostaje ciało kobiety. Wkrótce okazuje się, że ktoś uprowadził jej dziecko.

SUPERBOHATER W ZAUŁKU (The Superhero In The Alley): Zagadkowa śmierć człowieka stylizującego się na superbohatera o pseudonimie Obywatel 14 zmusza Brennan i Bootha do poszukiwania odpowiedzi na liczne pytania.

DYSK 4

KOBIETA W OGRODZIE (The Woman In The Garden): Po śmierci członka gangu z Salvadoru, znajdywane są kolejne niezidentyfikowane ciała. Booth i Brennan podejrzewają, że w sprawę zamieszany jest jeden z senatorów.

MĘŻCZYZNA NA POLU GOLFOWYM (The Man In The Fairway): Kiedy Brennan odkrywa, że jedno z ciał znalezionych na miejscu katastrofy lotniczej nie było na pokładzie maszyny najbardziej oczywistym wnioskiem jest morderstwo.

DWA CIAŁA W LABORATORIUM (Two Bodies In The Lab): Na brzegu zatoki zostaje znalezione ciało mafiosa, który zaginął przed sześciu laty. Tymczasem Booth prowadzi śledztwo w sprawie, która przypomina mu podobną z przeszłości. Na Brennan poluje morderca.

KOBIETA W TUNELU (The Woamn In The Tunnel): Brennan i Booth schodzą pod ziemię starając się rozwiązać morderstwo filmowca zabitego podczas kręcenia dokumentu o tajemniczych mieszkańcach podziemnych tuneli pod Waszyngtonem.

DYSK 5

CZASZKA NA PUSTYNI (The Skull In The Desert): Angela obawia się najgorszego, kiedy Booth i Brennan badają sprawę czaszki znalezionej na pustyni w miejscu, w którym ostatnio widziany był jej chłopak.

MĘŻCZYZNA Z KOŚCIĄ (The Man With The Bone): Kość paliczka znaleziona w rękach topielca prowadzi do poszukiwań zakopanego skarbu.

MĘŻCZYZNA W KOSTNICY (The Man In The Morgue): Pomagająca identyfikować ofiary huraganu Katrina w Nowym Orleaniem, Brennan trafia do mrocznego podziemia voodoo i staje się główną podejrzaną w sprawie okropnego morderstwa.

DZIEWCZYNKA Z IMPLANTEM (The Graft In The Girl): Angela zaprzyjaźnia się z młodą pacjentką na onkologii, kiedy Brennan i Booth badają źródło jej choroby - skażony fragment przeszczepionej kości.

DYSK 6

ŻOŁNIERZ NA GROBIE (The Soldier In The Grave): Booth i Brennan odwiedzając Narodowy Cmentarz w Arlington badają przypadek prawdopodobnego samobójstwa żołnierza, który służył w Iraku. Brennan podejrzewa, że celowo zatajono kluczowe dowody w śledztwie.

KOBIETA Z „CZYŚĆCA” (The Woman In Limbo): Brennan stara się zmierzyć z przeszłością po odkryciu, że badane kości należą do jej matki.

stan produktu:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
region:
format obrazu:
16:9 | 1,78:1
napisy:
polskie
angielskie
czeskie
rumuńskie
węgierskie
format dźwięku:
Dolby Digital 2.0 polski
Dolby Digital 2.0 czeski
Dolby Digital 2.0 węgierski
Dolby Digital 5.1 angielski
dodatki:
·
bezpośredni dostęp do scen
·
Materiały dodatkowe w wersji oryginalnej
·
Komentarz audio z udziałem aktorów - David Boreanaz i Emily Deschanel - do odcinka „Dwa ciała w laboratorium” - Dysk 4
·
Pomocnicy – aktorzy opowiadają jak przygotowywali się do swoich ról specjalistów z zakresu medycyny sądowej - Dysk 5
·
Definicje – przewodnik po terminologii medycyny sądowej - Dysk 5
·
Kości - zainspirowane życiem antropolog medycyny sądowej i autorki książek Kathy Reichs - Dysk 6
·
Profile bohaterów - Dysk 6
nośnik:
DVD
opakowanie:
BOX
ilość nośników:
[6xDVD]
licencja:
bez licencji do wypożyczania
EAN:
590[zasłonięte][zasłonięte]01498
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
UWAGA! Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.
ROBIN HOOD (Sherwood) sezon...
HOTEL BABYLON Seria 1...
DOKTOR WHO sezon 1 [3DVD]...
KOCHANKI sezon 1 polski...
PRZEKRT sezon 1 (Hustle)...