Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KLUCZE PŁASKO-OCZKOWE 12el 12 6-22mm LICYTACJA!!!

26-02-2012, 21:28
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 29.48 zł      Aktualna cena: 29.48 zł     
Użytkownik Kiwi_23
numer aukcji: 2085964741
Miejscowość Myślenice
Licytowało: 2    Wyświetleń: 128   
Koniec: 04-02-2012, 17:14

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Przedmiotem aukcjijest zestaw kluczy

płasko oczkowych o rozmiarach:

6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,

15, 17, 19, 22.

Zapraszam do licytacji.

W razie pytań 692-[zasłonięte]-338.