Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KLINIKA DLA PLUSZAKÓW - ABECADŁO

02-06-2014, 20:50
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 24 zł     
Użytkownik RapidPrzeworsk
numer aukcji: 4269620367
Miejscowość przeworsk
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 5   
Koniec: 02-06-2014, 20:51

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

GRA ABECADŁO to edukacyjna gra planszowa przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach rozpoczynających naukę języka polskiego. Jej zadaniem jest pomoc w rozpoznawaniu pisowni literek, a także ćwiczenie pamięci wzrokowej i spostrzegawczości. Do wykonania obrazków wykorzystano technikę druku trójwymiarowego, tzw. 3D. Trójwymiarowe obrazki znacznie silniej przyciągają i skupiają uwagę dzieci. Zwiększają doznania wzrokowe, estetyczne i edukacyjne uczestników zabawy, przez co gra staje się ciekawa i bardziej ekscytująca. Opakowanie gry wykonane jest z kartonu - całość wielokolorowa co przyciąga uwagę. Ponadto gra zawiera 22 klocki 3D, 22 klocki zwykłe, 22 żetony oraz instrukcję z legendą.

WITAM SERDECZNIE!


Zapraszam do zakupu ciekawej gry dla małych i dużych.


Na pozostałych moich aukcjach jeszcze więcej rzeczy dla małych wielbicieli bajki Klinika dla Pluszaków:)


Wszystkie oferowane przeze mnie rzeczy wysyłam w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania informacji z banku lub Payu o wpłacie.

Do każdego zakupu wystawiam paragon lub fakturę.


W razie pytań proszę o kontakt mailowy - [zasłonięte]@wp.pl lub w przypadku, gdy zależy Państwu na szybkiej odpowiedzi - telefoniczny 693[zasłonięte]795 - nie zawsze mogę odebrać , ale zawsze oddzwaniam.:)

Zapraszamy na pozostałe aukcje

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje