Firma nasza rozprowadza materiały do naprawy ogumienia w technice na zimno jak i gorąco renomowanych firm. Jesteśmy przedstawicielem regionalnym materiałów amerykańskich X-tra seal . Rozprowadzamy również materiały niemieckiej firmy Tip-Top, oraz japońskich Maruni.
Oferujemy pełny asortyment zaworów do wszelkiego typu pojazdów oraz, ciężarki do wyważania kół firmy Tip Top, Remog, Rubber Vulk.
Naszych klientów zaopatrujemy również w inne potrzebne akcesoria i narzędzia ręczne i pneumatyczne (klucze pneumatyczne, manometry, podnośniki, wulkanizatory, inflatory, łyżki montażowe, szlifierki, rozciągacze do opon, elementy instalacji pneumatycznych, itp) niezbędne do pracy w zakładach wulkanizacyjnych jak i przydatne w firmach związanych z transportem samochodowym.
Zapewniamy fachową obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta oraz regularność dostaw. Na rynek lokalny towar dostarczany jest bezpośrednio przez naszych przedstawicieli handlowych ( mapka oddziałów ), a na całym obszarze kraju za pośrednictwem poczty polskiej lub firm kurierskich.
KLEJ DO LUSTEREK I ANTEN SAMOCHODOWYCH
BOLL 2 ML
Boll klej do lusterek samochodowych jest bardzo mocnym klejem na bazie metakrylanów służącym do trwałego mocowania lusterka wstecznego na szybie przedniej a także do mocowania anten samochodowych itp.
Do kleju dołączona jest siateczka zwiększająca trwałość połączenia.
Sposób użycia:
1. Usunąć pozostałości starego kleju i zaznaczyć miejsce zamocowania lustrka.
2. Oczyścić i odtłuścić powierzchnię szyby i podstawę lusterka.
3. Przyciąć dołączoną siateczkę do kształtu podstawy lusterka.
4. Nanieść klej na podstawę lusterka, po jej uprzednim wymontowaniu (tylko w przypadku lusterek rozbieralnych).Równomiernie pokryć obszar kontaktu cienką warstwą kleju, umożliwiającą całkowite nasączenie siateczki.
5. Umieścić siateczkę na warstwie kleju i natychmiast zamocować podstawę lusterka/lusterko na szybie.
Przytrzymać przez 1 minutę i nie przesuwać przez kolejne 15 minut.
Klej całkowicie utwardza się w ciągu 24 godzin.
Pojemność 2 ml.
Podana cena jest ceną brutto. Wystawiamy faktury VAT. Polecamy!!!
W razie jakiś pytań prosimy o kontakt telefoniczny 607 [zasłonięte] 945 lub e-mail gruszka_[zasłonięte]@tlen.pl
Serdecznie zapraszamy do zakupów!
ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE!
ZA ZAKUPY POWYŻEJ 500 ZŁ NA NASZYCH AUKCJACH
PRZESYŁKA KURIERSKA GRATIS !!!
KUPUJĄC NA KILKU NASZYCH AUKCJACH PONIŻEJ TEJ KWOTY - PŁACISZ TYLKO RAZ ZA PRZESYŁKĘ, O KOSZT ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ.