KLEJ CYJANOAKRYLOWY
TECHNICAL-T300
Jest to tiksotropowy klej cyjanoakrylowy o podwyższonej lepkości na bazie etylu. Szczególnie polecany do połączeń trudnosklejalnych materiałów, gdzie wymagane jest równomierne rozłożenie napięcia oraz gdy podłączenie podlega zwiększonej sile rozciągania, czy scinania.
20 g
Aplikacje:
Ten klej dzięki specjalnej modyfikacji szczególnie polecany jest w przypadku trudnych do sklejenia materiałów typu metale, plastik, elastomery, oraz kombinacji typu guma-drewno. Jego gęstość umożliwia łączenie materiałów porowatych oraz wchłaniających wilgoć takich jak drewno, skóra oraz inne włókna.
Na czyste i suche powierzchnie może być aplikowany ręcznie bądź automatycznie przy zastosowaniu odpowiedniego dozownika. Klej nakłada się na jedną powierzchnię, dociskając następnie drugą do uzyskania wstępnej wytrzymałości. W przypadku konieczności uzyskania szybkich wiązań zaleca się stosowanie aktywatorów.
Właściwości:
barwa - przeźroczysty
lepkość - 250...350 [mPa s]
gęstość - 1,06 [g/cm3] (20C)
punkt zapłonu > 85C
max. temp. pracy -50C do +80C
temp. mięknięcia +130C
Oporność elektryczna > 10
wytrzymałość dielektryczna 25 [kV mm]
pełna wytrzymałość - po 24 godzinach
Dane techniczne:
Szczegółowe informacje i dane techniczne dostępne poniżej w formie PDF
W razie jakichkolwiek pytań odnośnie doboru kleju, bądź problemów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Zawsze służymy pomocą i profesjonalnym wsparciem technicznym.