Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Klasyczny dywan 200x300cm 100% wełniany CZERWONY

27-12-2014, 22:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 2 399 zł     
Użytkownik filip_korn
numer aukcji: 4844752196
Miejscowość dzierżoniów/wrocław
Wyświetleń: 19   
Koniec: 27-12-2014, 22:05
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Untitled Document

Wpisz e-maila
Zapisz

O Firmie

Firma istnieje od 2006 r. Dzięki dynamicznemu rozwojowi jesteśmy jednym z największych sklepów oferujących dywany ręcznie tkane. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór wysokiej jakości dywanów z Afganistanu, Chin, Indii, Iranu, Nepalu, Pakistanu, Turcji, Tybetu. Dywany, które Państwu oferujemy najczęściej wykonane są z wełny, jedwabiu oraz bawełny. Posiadamy dywany w praktycznie każdym wzornictwie – od starożytnych perskich motywów po dywany o nowoczesnej stylistyce. Oferujemy Państwu setki unikatowych egzemplarzy, w różnych rozmiarach i kolorach w najniższych na rynku cenach.

Dane Firmy

P.H.U. Dywanik, Filip Pilarczyk

Os. Kolorowe 1b/1

58-200 Dzierżoniów

NIP PL882[zasłonięte]0081

Email [zasłonięte]@galeriadywanow.pl

Telefon +48 [zasłonięte]833664, +48 [zasłonięte]161297

BZWBK PL491[zasłonięte]230100[zasłonięte]00114[zasłonięte]027

Wysyłka

Szczegółowe informacje na temat wysyłki znajdują się na stronie „o mnie”. Ze względu na dużą ilość wystawianych dywanów, jak również w zależności od tego na którym z naszych magazynów dywan się znajduje wysyłka może potrwać od 2 do 21 dni. Wysyłka odbywa się firmą kurierską UPS, a każdy dywan zapakowany jest w folię strech, karton lub posiada oryginalne opakowanie. Towar można odebrać osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu w Dzierżoniowie lub Wrocławiu. Przy zakupie więcej niż jednego dywanu cena wysyłki ustalana jest indywidualnie.

Płatność

Pełne dane do przelewu kontrahent otrzyma w e-mailu po dokonaniu transakcji. Możliwe formy zapłaty – przedpłata na konto(przelew tradycyjny), PayU, Raty PayU, pobranie, płatność przy odbiorze.Do każdego przedmiotu dołączony zostanie paragon. Na życzenie kontrahenta wystawiamy faktury VAT. Płatności należy dokonać do 7 dni roboczych, chyba że został ustalony inny termin.

Dywany anatolijskie

Dywany gabbeh
Dywany jedwabne

Dywany kaukaskie
Dywany nepalskie

Dywany orientalne

Dywany syntetyczne

Dywany shaggy
Dywany turkmeńskie

Dywany tybetańskie

Dywany z Afganistanu
Dywany z Chin

Dywany z Indii
Dywany z Iranu
Dywany z Pakistanu

Lampy Italux

Witamy serdecznie na aukcjach sklepu Galeria Dywanów!

Ręcznie tkany dywan Indyjski

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu RĘCZNIE TKANY dywan wykonany z czystej wełny owczej. Dywan utkany z wielką precyzją, tradycyjną metodą z najwyższej jakości materiałów zapewnia bardzo wysoki standard użytkowania - produkt jest wytrzymały, odporny na ścieranie, posiada wysoki połysk, wełna jest niezwykle miękka, łatwa w odkurzaniu oraz odporna na zabrudzenia, jak i łatwa w czyszczeniu. Dzięki wysokiej gęstości tkania żywotność dywanu jest bardzo długa. Dywan posiada piękne geometryczne wzornictwo i klasyczne kolory. Dywan posiada wspaniałe ozdobne frędzle.


Specyfikacja dywanu

Stan - nowy

Wymiary - 200 x 300 cm (+/-5%)

Skład - 100% wełna owcza, osnowa 100% bawełna

Wysokość runa - 2 cm (+/- 3mm)

Sposób tkania - ręczny

Kraj pochodzenia - Indie

Kolorystyka - dobrze odwzorowana na fotografiach (kolory są o ton jaśniejsze)

Wartość sklepowa - 9 840 zł!

Gęstość tkania - 180 000 - 250 000 pęczków/m2

Waga całkowita - około 5 kg/m2

00217

Charakterystyka dywanu

Dywan utkany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały, odporny na ścieranie, jego żywotność jest bardzo długa.

Wełna użyta do produkcji dywanu jest odpowiednio natłuszczona, dzięki czemu dywan jest odporny na zabrudzenia, łatwy w czyszczeniu i odkurzaniu.

Dzięki wysokiej gęstości tkania prezentowany na tej aukcji egzemplarz posiada bardzo sprężyste runo, dzięki czemu będzie odporny na odgniecenia.

Dywan dzięki zastosowaniu przędzy z wełny wykazuje właściwości antyelektrostatyczne, wygłuszające, oraz antyalergiczne.

W przeciwieństwie do tańszych odpowiedników, prezentowany na tej aukcji dywan jest oryginalnym dywanem ręcznie tkanym.

Dzięki swoim właściwościom dywan jest dedykowany bardzo wymagającym klientom.

Dywan posiada etniczny, subtelny wzór z pięknym deseniem.

Osnowa dywanu wykonana jest z bawełny.

Dywan jest ekskluzywnym, niepowtarzalnym egzemplarzem wykonanym z wielką precyzją.

Dywan posiada geometryczny wzór i dobrze dobraną kolorystykę.

Dywan jest masywny, bardzo porządny. Wzór tradycyjny z motywem boota.

Dostępna również wersja brązowa.

Zaletami dywanu są:

Wysoka wytrzymałość

Niezwykła miękkość

Łatwość w czyszczeniu

Solidne wykonanie

Antyalergiczność

Szersze informacje na temat tego gatunku dywanu znajdą państwo pod adresem: www.galeriadywanow.pl

© panele aukcyjne mPanel.pl
© panele aukcyjne mPanel.pl
© panele aukcyjne mPanel.pl
O MNIE / REGULAMIN | SKLEP ALLEGRO | KOMENTARZE | O DYWANACH
[zasłonięte]@galeriadywanow.pl 691 [zasłonięte] 664, 665 [zasłonięte] 297 [zasłonięte]90719

Dodano 2[zasłonięte]014-12 22:06
Witamy! Dywany zakupione do 21.12.2014r. (niedziela) do godziny 14 zostaną do Państwa na pewno dostarczone przed Świętami.
Z tej okazji pragniemy również Państwu życzyć zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku - zespół Galeria Dywanów.