PŁASZCZ WODNY
Do Mixerow Proessional 600,
Professional 500 oraz Heavy Duty
Plaszcz Wodny ( stalowa misa) służy do utrzymania produktów znajdujących się w dzieży miksera w wymaganej temperaturze. Jest to misa, którą za pomocą specjalnych uchwytów zawiesza się pod dzieżą i wypełnienia lodem lub gorącą wodą.
Gdy ubijamy bialka na piane pomocne jest wypelnienie misy lodem i dzieki niskiej temperaturze piana ubita jest bardzo szybko.
Aby utrzymac goraca temperature np.ziemniakow podczas mixowania wystarczy podlac mise goraca woda i efekt jest natychmiastowy
Plaszc wodny wykonany jest ze stali nierdzewnej.
Plaszcz wodnego do mikserow :
5-Quart Heavy Duty (modele K5A, KSM5, K5SS, KS, KP50)
6-Quart Professional 600 oraz 5-Quart Professional 500 (modele KV25, KD26, KP26 , KT26 ,KB, KD2661, KP2671, KT2651, KV25G)
Produkty oferowane przez nas sa tylko i wylacznie NOWE i ORYGINALNE.
Nie sprzedajemy towarow uzywanych , refurbish oraz podrobionych produkcji chinskiej.
ZAPRASZAM DO OGLADANIA INNYCH
NASZYCH OFERT
Wiecej informacji na temat calej transakcji oraz przeglad calej naszej oferty znajda panstwo na stronie "O mnie" klikajac w ponizszy link
http://allegro.pl/my_page.php?uid=10[zasłonięte]032