Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KISS - MONSTER /CD(SPEC.EDIT)/ #

07-06-2014, 9:33
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 53.70 zł     
Użytkownik music666
numer aukcji: 4222056020
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 5   
Koniec: 07-06-2014 08:29:57

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Liczba płyt w wydaniu: jedna
Opakowanie: w folii
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captchaJeśli wśród zamówionych płyt jest płyta z "wysyłką gratis", to wszystkie zamówione płyty wysyłamy na nasz koszt listem poleconym ekonomicznym. Link do listy płyt z "WYSYŁKĄ GRATIS" znajduje sięTUTAJ.


Przesyłki pakujemy w specjalne pudełka wykonane z 3-warstwowej tektury i oklejamy firmową taśmą.
Wykonawca:
KISS
Tytuł:
MONSTER `12 SPEC.EDIT

JESTEŚMY PRAWDZIWĄ, ROCK’N’ROLLOWĄ KAPELĄ Z KRWI I KOŚCI, KTÓRA SKŁADA SIĘ Z LUDZI, KTÓRZY OD 40 LAT ROBIĄ TO, W CO WIERZĄ” – PAUL STANLEY, 2012.
9 października, pod skrzydłami wytwórni Universal ukaże się 20 studyjny album legendarnego zespołu Kiss, zatytułowany “Monster”.

Pierwszym singlem promującym płytę będzie utwór „Hell Or Hallelujah”.

12 utworowy album został stworzony przez założycieli zespołu – Paula Stanleya i Gene Simmonsa oraz wieloletniego gitarzystę Tommy’ego Thayera i perkusistę Erica Singera.

Monster” to powrót do muzycznych korzeni Kiss, ukłon w stronę czystego rock’n’rollowego brzmienia, które kiedyś sprawiło, że muzycy grupy postanowili chwycić za gitary, przywdziać charakterystyczne kostiumy, nałożyć make – up i podjąć się trwającej już ponad 40 lat misji dostarczania rozrywki milionom fanów na całym świecie. „Nie będzie żadnych orkiestr symfonicznych, chórów chłopięcych, syntezatorów, ani zewnętrznych producentów czy kompozytorów” – zapowiada wokalista Gene Simmons – „Najlepsza rzecz jaką zrobiliśmy to zwrot w swoim własnym kierunku. (…) To jest prawdziwa praca zespołowa. Kiss stał się  niemal behemotem. Dotarliśmy do punktu, w jakim nie znalazł się jeszcze żaden inny zespół”.

Monster” został wyprodukowany przez Paula Stanleya i Grega Collinsa w Conway Studios w Hollywood oraz w The Nook w Studio City w Kalifornii.

 

Grupa Kiss powstała w 1973r. w Nowym Jorku. W ciągu trwającej już ponad 40 lat kariery muzycznej zespół może się pochwalić aż 100 milionami sprzedanych płyt na świecie!

 

KISS obecnie tworzą:

Paul Stanley (voc, git)

Gene Simmons (voc, bas)

Tommy Thayer (git)

Eric Singer (dr)


1. Hell Or Hallelujah

2. Wall Of Sound

3. Freak

4. Back To The Stone Age

5. Shout Mercy

6. Long Way Down

7. Eat Your Heart Out

8. The Devil Is Me

9. Outta This World

10. All For The Love Of Rock & Roll

11. Take Me Down Below

12. Last Chance

dystrybutor: UNIVERSAL MUSICPRODUKT NOWY i ZAFOLIOWANY

Za pobraniem wysyłamy tylko użytkownikom posiadającym co najmniej 20 pozytywnych komentarzy.