Przedmiotem aukcji jest Pawilon - kiosk handlowy, gastronomiczny
Obiekt jest prawie nie użytkowany , funkcjonował jako mała gastronomia typu zapiekanki itp. tylko przez 3 miesiące.
Powierzchnia pawilonu to 7,5 m2 , wymiary 3x2,5m a wysokość frontu 2,75m. Solidna konstrukcja stalowa obudowana płytą warstwową o znakomitych parametrach izolacji cieplnej, podłoga też ocieplona. Witryny to ślusarka aluminiowa a nie PCV !!!, obiekt wyposażony w rolety antywłamaniowe.
Wyposażenie wewnątrz: instalacja elektryczna i wod.kan, 2 umywalki wymagane przez Sanepid oraz terma do grzania wody. Wystarczy się podłączyć do wody bieżącej i zasilania energetycznego by móc działać.
Możliwość przejęcia leasingu i płacenia rat miesięcznych na poziomie 370,00 miesięcznie brutto z Vat.
Pawilon można przewieźć w dowolne miejsce samochodem ciężarowym typu HDS.
Wystawimy fakturę VAT, przed kliknięciem "kup teraz" proszę o kontakt by potwierdzić transakcję pod nr. 604 [zasłonięte] 475