Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Kingston karta SDHC 16GB class 10 UltimateX 100x

18-01-2012, 12:57
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 97 zł     
Użytkownik Patrese
numer aukcji: 2035106925
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 14   
Koniec: 13-01-2012 15:51:39

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rodzaj karty SD: SDHC
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Dane do przelewów:
PAT-COM Patryk Antczak
Ul. Antalla 4/44
03-126 Warszawa

BZWBK

BZ WBK S.A. 30/o Warszawa
70 1090 [zasłonięte] 1[zasłonięte]8410000 [zasłonięte] 840111

mBank

mBank
09 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 605287

Na naszych aukcjach znajdziesz:
(kliknij na wybrany element)Kingston karta SDHC 16GB class 10 UltimateX 100x
SD10G2/16GB

Karty SDHC Ultimate X Class 10 firmy Kingston Technology są przeznaczone dla entuzjastów fotografowania i zawodowych fotografów wymagających nośnika o dużej szybkości, odpowiadającego parametrami nowoczesnym aparatom. Na takiej karcie można łatwo zapisywać zdjęcia wykonywane w trybie ciągłym, co w przypadku wolniejszych kart stanowiło problem. Karty SDHC Ultimate X Class 10 gwarantują szybkość zapisu w trybie ciągłym na poziomie 10 MB/s, a szybkość odczytu i zapisu może sięgać odpowiednio 20 MB/s i 15 MB/s, co predysponuje je do zastosowań w fotografii profesjonalnej i podczas nagrywania filmów HD. Karty te są dostępne w wersjach o pojemności do 32GB i umożliwiają nagranie ok. 250 minut filmu w rozdzielczości HD (przy standardowych ustawieniach jakości).

Dane techniczne:

Rodzaj: SecureDigital High Capacity
Pojemność: 16 GB
Szybkość zapisu danych do: 15 MB/s
Szybkość odczytu danych do: 20 MB/s
Klasa Karty: Class 10
Przełącznik ochrony zapisu: Tak
Wymiary: 24mm x32mm x2.1mm
Masa : 2.3 g
Temp. przechowywania: od -40° do 85° C
Temp. pracy: od -25° do 80° C
Gwarancja Producenta: Lifetime - Dożywotnia
Gwarancja Sklepu: 36 Miesięcy

Mimo dołożenia wszelkich staran nie gwarantujemy, ze publikowane dane techniczne oraz opis produktu nie zawierają uchybień lub błędów które nie mogą jednak byc podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt.

Informacje o zakupach

Kupując u mnie masz pewność że otrzymujesz produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta. Swoje zakupy możesz odebrać osobiście w naszym sklepie przy ulicy Batorego 20/329 w Warszawie, a zlecając wysyłkę niezależnie od ilości przedmiotów zapłacisz tylko raz. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu - paragon lub faktura VAT.

Kontakt:

PAT-COM
ul. Batorego 20 lok. 329
02-591 Warszawa
Czynne: poniedziałek - piątek 13.00-19.00
Telefon 0-22 [zasłonięte] 30, 0-22 [zasłonięte] 31

Mail [zasłonięte]@pat-com.pl

 • Udział w aukcji oznacza akceptację warunków zawartych na tej stronie oraz na stronie "O mnie".
 • Możliwy odbiór osobisty w Warszawie - poniedziałek - piątek w Sklepie przy ul. Batorego 20 lok. 329 w weekendy Giełda Komputerowa ul. Batorego 10A stanowisko C29.
 • Zmiana adresu wysyłki jest możliwa tylko za pomocą Formulaża opcji dostawy lub  funkcji Zadaj pytanie Sprzedającemu. Inne formy (telefon, Gadu-Gadu) nie będą akceptowane.
 • Koszty przesyłki podane są każdorazowo w dziale Transport i płatność (nad opisem aukcji).
 • Numer konta bankowego do ewentualnej wpłaty/przelewu otrzymają Państwo w e-mailu z Allegro informującym o wylicytowaniu przedmiotu. Przy wykonywaniu przelewu proszę podać nazwę użytkownika (np patrese) na pierwszym miejscu tytułu przelewu - zapobiegnie to niepotrzebnemu przedłużaniu oczekiwania na finalizację transakcji.
 • Towar wystawiany na naszych aukcjach zawsze jest dostępny w naszym magazynie głównym. Zamówiony sprzęt wysyłamy najpóźniej dzień po wpłynięciu środków na nasze konto.
 • Paczki są wysyłane Pocztą Polską lub firmę kurierską - DHL lub UPS. Formę wysyłki zawsze można uzgodnić ze sprzedawcą np. przez GG.
 • Nasza firma za każdym razem wystawia paragon lub fakturę VAT. Dowód sprzedaży zostanie dostarczony razem z zamówioną przesyłką. W przypadku innych danych na fakturze niż w Allegro prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.
 • Uprzejmie prosimy o posługiwanie się nickiem z Allegro we wszelkiej korespondencji z naszą firmą - ułatwi to nam pracę i znacznie przyśpieszy odpowiedź.
 • Reklamacje: Wszystkie towary na aukcjach są objęte gwarancją producenta, importera lub sklepu (szczegóły w umowie gwarancyjnej). Do sprzedawanych towarów dołączona jest umowa gwarancyjna na której opisana jest procedura reklamacji.(dotyczy notebooków z gwarancją door do door). W przypadku pozostałych oferowanych przez nas towarów reklamacje należy składać na adres biura handlowego.
 • Miejsce składania reklamacji: Produkty zwracane lub reklamowane prosimy przesyłać na adres: PAT-COM ul. Batorego 20 lok.[zasłonięte]329 021 Warszawa. Informujemy, że nie odbieramy nie zamówionych przesyłek pobraniowych.
 • Istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki (na podstawie Dz.U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271) (dotyczy to klientów - konsumentów czyli osób fizycznych, które dokonują zakupu towaru na własne potrzeby. Zakup lub sprzedaż nie mają związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową). W razie odstąpienia umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w przypadku zakupu nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania, Przepisów o umowach zawieranych na odległość nie stosuje się do umów: sprzedaży z licytacji. Towar wraz z oryginałem dowodu zakupu należy odesłać na adres firmy PAT-COM Patryk Antczak. Do przesyłki należy dołączyć informację o tym, że produkt jest odesłany na zasadzie zwrotu oraz podać dokładne dane i numer konta, na które mają zostać przesłane pieniądze. Koszty wysyłki zwrotnej pokrywa klient.
 • Na tej aukcji sprzedawcą jest: PAT-COM Patryk Antczak ul. Antalla 4/44 03-126 Warszawa NIP 524[zasłonięte]219-85 REGON 017[zasłonięte]603 Wpis do ewidencji działalności gospodarczej m.st. Warszawy nr 115852.