Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KINECT DISNEYLAND ADVENTURES PL DANCE CENTRAL 3 PL

06-09-2014, 18:18
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 95 zł     
Użytkownik ELECTRONICDREAMS
numer aukcji: 4541611767
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 7   
Koniec: 06-09-2014, 17:40

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 0.15 [kg]
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia, Edycja kolekcjonerska
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży, Dla dorosłych

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

KONSOLE        PS3        PS4        PSV        PSP        XBOX360        XBOXONE        WIIU        3DS

KINECT DISNEYLAND ADVENTURES + DANCE CENTRAL 3

KONSOLA: XBOX 360 Z KINECT
STAN GIER: NOWE

WERSJE JĘZYKOWE GIER: POLSKIE

Kinect: Disneyland Adventures

jest pierwszą produkcją stworzoną na bazie specjalnej umowy z Disneyem, na mocy której na Xboksa 360 dostarczane są tytuły z akcją umiejscowioną w tym uniwersum, wykorzystujące kontroler Kinect. Całość jest tak naprawdę zbiorem mini-gier przygotowanych z myślą o najmłodszych, a za jej stworzenie odpowiada studio Frontier Developments.

Wśród dostępnych konkurencji znajdziemy m.in. lot w przestworzach, toczenie się w środku przezroczystej kuli, czy zjazd na śniegu. Zadanie gracza w głównej mierze opiera się na odpowiednim balansowaniu ciałem w czasie wykonywania tych zadań. Wszystko to z udziałem barwnych postaci Disneya, takich jak Piotruś Pan czy Alicja w Krainie Czarów. Oczywiście sterowanie zostało maksymalnie uproszczone, aby dzieci mogły sprostać jego wymaganiom.

Oprawę graficzną utrzymano w bajkowej konwencji – przemierzamy kolorowe światy z najbardziej znanych kreskówek, a także eksplorujemy wirtualny park Disneylandu. Jest on swego rodzaju bazą wypadową, z której udajemy się do poszczególnych mini-gier i wybieramy kolejność ich zaliczania. Grę możemy przechodzić także w trybie kooperacji, gdzie druga osoba pomaga ukończyć trudne wyzwania i zdobywać nagrody.

Dance Central 3

to trzecia część muzyczno-tanecznej serii na Kinecta, za którą odpowiada studio Harmonix Music Systems. Deweloper jest znany z wielu udanych gier, np. Amplitude, Karaoke Revolution, Guitar Hero, czy chociażby Rock Band.

W Dance Central 3 ponownie stajemy do tanecznych pojedynków, podczas których musimy powtarzać ruchy pokazywane na ekranie do rytmu doskonale znanych piosenek. Tym razem autorzy postanowili wysłać graczy w podróż przez różne dekady muzyczne – od lat 70. aż po współczesność. Dzięki temu możemy nauczyć się takich tańców jak Hustle, Electric Slide lub Dougie, a przy okazji poznać najnowsze style.

Wśród artystów, których utwory wykorzystano w trzeciej odsłonie Dance Central znaleźli się między innymi:

  1. Afrojack ft. Eva Simons – “Take Over Control”
  2. Alexandra Stan – “Mr. Saxobeat”
  3. Ciara ft. Missy Elliott – “1, 2 Step”
  4. Cupid – “Cupid Shuffle”
  5. Daft Punk – “Around The World”
  6. Dev ft. The Cataracts – “Bass Down Low”
  7. Enur ft. Natasja – “Calabria 2008”
  8. Martin Solveig ft. Dragonette – “Hello”
  9. The Trammps – “Disco Inferno”

Specjalną nowością jest tryb imprezy, w którym wspólnie tańczyć może nawet ośmiu graczy.

ZDJĘCIE PRODUKTU POGLĄDOWE.

!! UWAGA !! Bezpośrednio po zakupie prosimy o ustalenie formy płatności i wysyłki.

Przy zakupie wystawiamy paragon. Możliwość wystawienia faktury vat.

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów

Kliknij aby powiększyć mapkę.

Możliwość odbioru osobistego w Warszawie przy
Alei Jana Pawła II 43A paw.22

Sklep czynny:
pn-pt 10.00-20.00

sob 10.00-17.00
Wszelkie pytania proszę kierować na maila:
[zasłonięte]@electronicdreams.pl
lub telefonicznie:
(022)[zasłonięte]636-51, 0 509-[zasłonięte]-693