Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KAWA Cuba Turquino RARYTAS

28-05-2014, 8:27
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 5.92 zł     
Użytkownik Camellia_TeaShop
numer aukcji: 4193153710
Miejscowość Elbląg
Zostało sztuk: 20    Wyświetleń: 6   
Koniec: 28-05-2014, 8:32
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


Cuba Turquino RARYTAS
K A W A - A R A B I K A - 1 0 0 %

PIERWSZA
TAK WYSOKA
JAKOŚĆ
NA ALLEGRO

cena sklepowa
8.45
nasza cena w allegro

5.92
waga produktu
0.050 kg






Ze względu na ograniczoną dostępność, ta pozycja może być chwilowo niedostępna! W skład wchodzą tylko najlepsze ziarna. Kawa rośnie na szczególnie stromych zboczach łańcuchów górskich na średniej wysokości 400-800 metrów. Niewiarygodnie trwały smak jest tajemniczy i nieporównywalnie wyważony, pikantny, z pełnym aromatem i posmakiem. Jest uprawiana w niższych rejonach, więc jest mniej kwaskowata niż kawy Ameryki Środkowej. Ognista i oryginalna kawa dla prawdziwych koneserów. Jej bukiet i smak przypominają charakterem słynne kubańskie cygara. Kubńskie Turquino jest często wymieniane wśród koneserów na jednym oddechu z Blue Mountain z Jamajki i Kona z Hawajów.



sposób parzenia, termin przydatności do spożycia podany na każdym opakowaniu

nasz drugi sklep na allegro
D12254

kawę możemy zmielić w profesjonalnym młynku w skali od 1 (drobne ziarno-mocna kawa) -7 (grube ziarno-słabsza kawa) Proszę o informacją w uwagach o stopniu zmielenia kawy


Copyright Markovvy 2014 © Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści i materiałów zawartych na stronie bez pisemnej zgody.