Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Katalog Monet Online - cenum.pl - Konto Premium

18-08-2014, 13:55
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 1 zł     
Użytkownik cenum
numer aukcji: 4505045486
Miejscowość Warszawa
Zostało sztuk: 8    Licytowało: 1    Wyświetleń: 56   
Koniec: 18-08-2014 13:57:04
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Centrum numizmatyczne

Internetowy katalog monet III RP, PRL, II RP, Getta, WMG, okresu zaborów, Stanisława Augusta Poniatowskiego, Augusta III Sasa oraz Rosji, Austrii i Niemiec XIX wieku.

 

Przedmiotem aukcji jest aktualizacja darmowego konta standard do konta premium na okres roku w serwisie http://cenum.pl - jest to najnowocześniejszy internetowy katalog monet ułatwiający zarządzanie kolekcją monet. Katalog monet posiada aktualne ceny monet wraz z ich historycznymi notowaniami oraz trwającymi i zakończonymi aukcjami. Dzięki indeksom cen monet wiadomo ile była i jest obecnie warta kolekcja, w co warto inwestować, co należy zatrzymać, a co czas już sprzedawać. Rejestracja i korzystanie ze wszystkich fukncji w serwisie jest darmowe, tylko wybrane opcje wymagają posiadania konta premium.

Aktualnie konto premium umożliwia drukowanie etykiet z opisem monet. W przyszłości będzie także oferować wiele funkcjonalności niedostępnych dla standardowych uzytkowników.

 

Wydrukowane etykiety mają wymiary 50x50 mm, więc można je trzymać razem z holderami lub kapslami Quadrum. Stanowią doskonały opis posiadanych monet a także jako zakładki na pozycje, których jeszcze nie ma w kolekcji.

Każda etykieta posiada także link do strony, gdzie za pomocą telefonu lub tabletu otworzyć odpowiednią stronę i dokonać zmian i poprawek w opisie monety, a także sprawdzić jej aktualne notowania.

 

Po wylicytowaniu aktualizacji kotna, w trakcie płatności należy podać swój login w Centrum numizmatycznym.