
Obrotowe półki do kuchennej szafki narożnej.
Zastosowanie półek obrotowych w kuchennej szafce narożnej znacznie ułatwia dostęp do zawartości która się tam znajduje.Obracając jedną lub drugą półkę uzyskujemy dostęp z przodu szafki do zawartości która normalnie znajduje się gdzieś w głębi.System ma wykończenie srebrne, malowane proszkowo,


przez co doskonale prezentuje się wewnątrz szafki.Wspaniale też współgra z chromowanymi garnkami które gospodynie zazwyczaj trzymają właśnie w szafce narożnej.

Półki obracają się na kolumnie lekko i cicho.
Jest to wyrób wysokiej jakości .Produkowany jest przez firmę Rejs,która jest wiodącym w Polsce a uznanym w Europie producentem wyrobów z drutu.Firma produkuje również wiele innych wyrobów.

Sam montaż nie sprawia kłopotów,jest prosty a dołączona instrukcja informuje bardzo przejrzyście jak złożyć i zamontować półki w szafce.
Sprzedawane na tej stronie półki obrotowe pasują do standartowych szafek narożnych.(87x87cm)Jest kilka systemów o różnej średnicy półek.
Poniżej jest rysunek ze wszystkimi dostępnymi średnicami półek.

W skład kompletu wchodzą:
- Dwie sztuki,malowane proszkowo na kolor srebrny,półki o średnicy 690 milimetrów
- Chromowana kolumna na której mocuje się obrotowe półki
- Dwie sztuki rozety do zamocowania kolumny na której obracają się półki,do korpusu szafki narożnej
Cena za ten system narożnych półek wynosi 195 złotych razem z wysyłką.
Mam tez w wyższej cenie,karuzelę wykończoną w chromie błyszczącym(ostatnie zdjęcia w galerii poniżej).
Kontakt:
Tel kom 794-[zasłonięte]-132
E-mail: [zasłonięte]@gmail.com[zasłonięte]@gmail.com
Życzę wiele radości z korzystania z zakupionej u mnie obrotowej półki.