Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KARATE ZEON 3ML, ZWALCZA SZKODNIKI, OWADOBÓJCZY

11-03-2015, 22:00
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 6.40 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 6.40 zł     
Użytkownik otrebskasklep
numer aukcji: 5076848549
Miejscowość Pilica
Zostało sztuk: 2    Licytowało: 1    Wyświetleń: 21   
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Artykuły i Usługi dla Rolnictwa
Małgorzata Otrębska
ul. Klasztorna 10a
42-436 Pilica

TEL. 0- 694 [zasłonięte] 551

TEL. 0- 606 [zasłonięte] 551

Bank Spółdzielczy Wolbrom oddział Pilica

Nr konta:
75 8450 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0054000 [zasłonięte] 037401

Odpowiednio zabezpieczony towar wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu płatności na konto, nie pobierając żadnych dodatkowych opłat za przygotowanie towaru do wysyłki.
Koszt przesyłki jest uzależniony od rodzaju kupowanego przedmiotu.

 

firma ARTYKUŁY I USŁUGI DLA ROLNICTWA

poleca:

nawozy płynne, sypkie, środki ochrony roślin, nasiona traw, opryskiwacze i akcesoria

zapraszamy do obejrzenia naszych aukcji

na tej aukcji proponujemy Państwu

KARATE ZEON 050SC 3ml

Środek owadobójczy i przędziorkobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych, warzywnych, zielarskich i ozdobnych.Na roślinie działa powierzchniowo.

Rośliny rolnicze
- ziemniak.
-larwy i chrząszcze stonki ziemniaczanej. Zalecana dawka: 0,12-0,16 l/ha. Wyższą z zalecanych dawek stosować do zwalczania chrząszczy oraz w przypadku bujnej naci ziemniaczanej. -mszyce - wektory chorób wirusowych. Zalecana dawka: 0,15-0,2 l/ha.
- rzepak ozimy. -chowacz brukwiaczek. Zalecana dawka: 0,15 l/ha. Opryskiwać przed złożeniem jaj przez chrząszcze, zgodnie z sygnalizacją.
- rzepak ozimy i jary, gorczyca. -słodyszek rzepakowy (zabieg przeciwko słodyszkowi zwalcza również chowacza
czterozębnego). Zalecana dawka: 0,12 l/ha. Opryskiwać po wystąpieniu chrząszczy na plantacji, zgodnie z sygnalizacją.
-szkodniki łuszczynowe (pryszczarek kapustnik, chowacz podobnik). Zalecana dawka: 0,15 l/ha. Zabieg wykonać w początkowym okresie opadania płatków kwiatowych. -gnatarz rzepakowiec. Zalecana dawka: 0,12-0,15 l/ha. Opryskiwać po wystąpieniu młodych larw, gdy średnia liczebność larw wynosi: 1 larwa na 1 roślinie (na rzepaku ozimym jesienią). Wyższą z zalecanych dawek stosować do zwalczania szkodnika wiosną.
- burak cukrowy, burak pastewny. -drobnica burakowa. Zalecana dawka: 0,15-0,2 l/ha. Opryskiwać glebę w 3-4 dni po siewie buraków. -pchełka burakowa. Zalecana dawka: 0,15 l/ha. Opryskiwać w okresie pojawienia się pierwszych chrząszczy lub po zauważeniu pierwszych uszkodzeń. -mszyca trzmielinowo-burakowa. -Zalecana dawka: 0,15-0,2 l/ha. Stosować przed wystąpieniem kolonii mszyc. Wyższą z zalecanych dawek stosować w przypadku dużej liczebności szkodnika. -płaszczyniec burakowy. Zalecana dawka: 0,25 l/ha. Zabieg wykonać zgodnie z sygnalizacją.
- pszenica ozima i jara, jęczmień ozimy i jary, owies, pszenżyto ozime i jare, żyto. -mszyce (wektory chorób wirusowych we wczesnej fazie rozwoju zbóż). Zalecana dawka: 0,1 l/ha. Zabieg wykonać na: zbożu ozimym – jesienią zbożu jarym - wiosną po pojawieniu się pierwszych mszyc. -mszyce. Zalecana dawka: 0,1 l/ha. Zabieg wykonać po wykłoszeniu, nie później niż do fazy mlecznej dojrzałości ziarna. -skrzypionki. Zalecana dawka: 0,1 l/ha. Stosować od początku wylęgania się larw.
- trawy nasienne (wyczyniec łąkowy). -paciornica wyczyńcówka, pryszczarek wyczyńcowiec. Zalecana dawka: 0,15-0,2 l/ha.
Opryskiwać w 5 dni po wylocie muchówek i zabieg powtórzyć po 5-7 dniach. Wyższą z zalecanych dawek stosować w przypadku dużej liczebności szkodnika.
- len. -wciornastki, pchełki. Zalecana dawka: 0,15 l/ha. Opryskiwać rośliny po pojawieniu się szkodnika.
- bobik. -mszyca trzmielinowo-burakowa. Opryskiwać przed kwitnieniem, po przelocie form uskrzydlonych. -oprzędziki. Opryskiwać w okresie wczesnego rozwoju roślin po zauważeniu chrząszczy lub pierwszych uszkodzeń. -strąkowiec bobowy. Opryskiwać w okresie przekwitania pierwszego piętra kwiatostanów i powtórzyć po 10-15 dniach. Zalecana dawka: 0,1-0,15 l/ha.
Wyższą z zalecanych dawek stosować w przypadku dużej liczebności szkodnika.
- groch jadalny i pastewny. -mszyca grochowa. Opryskiwać po wystąpieniu licznych kolonii mszyc. -oprzędziki. Opryskiwać w okresie wczesnego rozwoju roślin po zauważeniu chrząszczy lub pierwszych uszkodzeń. -pachówka strąkóweczka. Opryskiwać w początkowym okresie zawiązywania się strąków. Zalecana dawka: 0,1-0,15 l/ha. Wyższą z zalecanych dawek stosować w przypadku dużej liczebności szkodnika.
- wyka. -mszyce. Opryskiwać z chwilą wystąpienia mszyc. -oprzędziki.Opryskiwać w okresie wczesnego rozwoju roślin po zauważeniu chrząszczy lub pierwszych uszkodzeń. -pachówka strąkóweczka. Opryskiwać w okresie wylęgania się pierwszych gąsienic. -Zalecana dawka: 0,1-0,15 l/ha. Wyższą z zalecanych dawek stosować w przypadku dużej liczebności szkodnika.
- kukurydza. -ploniarka zbożówka. Zalecana dawka: 0,1 l/ha. Opryskiwać, gdy rozwija się trzeci liść, to jest gdy długość trzeciego liścia równa jest długości drugiego. -mszyce. Zalecana dawka: 0,1 l/ha. Opryskiwać w okresie masowego nalotu mszyc uskrzydlonych na rośliny. -omacnica prosowianka. Zalecana dawka: 0,2 l/ha. Zabieg wykonać w okresie wiechowania kukurydzy po wystąpieniu szkodnika.

Zalecana ilość wody: 150-400 l/ha.
Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.

- chmiel. -mszyca śliwowo-chmielowa. Zalecane stężenie: 0,015% (15 ml środka w 100 litrach wody). Zalecana ilość cieczy użytkowej: 1[zasłonięte]500-30 l/ha w zależności od wysokości i zagęszczenia roślin na plantacji. Zabieg przed kwitnieniem chmielu wykonać, gdy średnia liczba mszyc bezskrzydłych na 1 liściu wynosi 50-100, a po kwitnieniu 5-10.

Stosowanie dla roślin sadowniczych
- drzewa owocowe. piędzik przedzimek, zwójkówki i inne gąsienice zjadające liście, szkodniki minujące, miodówki, mszyce, znamionówka tarniówka, namiotnica gruszowa.Zalecana dawka: 0,15-0,2 l/ha.

- jabłoń, grusza, śliwa. owocówka jabłkóweczka, owocówka śliwkóweczka. Zalecana dawka: 0,3 l/ha.

- jabłoń, grusza. kwieciak jabłkowiec. Zalecana dawka: 0,2 l/ha.

- rośliny jagodowe. mszyce, brzęczak porzeczkowy, piłecznica agrestowa, plamiec agreściak, kwieciak malinowiec, kistnik malinowiec. Zalecana dawka: 0,3 l/ha.

- porzeczka czarna. przezierniki. Zalecana dawka: 0,2 l/ha. pryszczarki. Zalecana dawka: 0,15 l/ha.

Drzewa owocowe najczęściej zalecana ilość wody: 500-750 l/ha.
Rośliny jagodowe zalecana ilość wody: 500-900 l/ha.
W sadach i jagodnikach towarowych ograniczyć stosowanie środka do jednego zabiegu w sezonie
wegetacyjnym. Dalsze niezbędne zabiegi wykonać stosując środki z innych grup chemicznych.

JEŚLI KUPUJESZ WIELE PRZEDMIOTÓW LUB NA KILKU AUKCJACH, ZAPYTAJ O KOSZTY DOSTAWY PO ZAKOŃCZENIU ZAKUPÓW, A PRZED WYPEŁNIENIEM FORMULARZA DOSTAWY.