Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

kapelusz kwiat 44 46 48 dwustronny

27-04-2014, 21:20
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 9.90 zł     
Użytkownik Duszek8791
numer aukcji: 4171133014
Miejscowość ŁÓDŹ
Licytowało: 1    Wyświetleń: 8   
Koniec: 27-04-2014, 20:36

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Płeć: Dziewczynki

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

WITAM NA MOJEJ AUKCJI

Na mojej aukcji proponuje rzeczy po swojej córeczce, które są w bardzo dobrym stanie, nie posiadają plam,

przeciętych nitek lub trwałych uszkodzeń.

Ubranka  są czyste i zadbane, w większości prane ręcznie.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie całości lub fragmentów moich aukcji

(tekstów, zdjęć, a przede wszystkim wykorzystywania wizerunku dziecka!)*

przedmiotem aukcji jest:

ŚLICZNY 

KAPELUSZ

na lato i słoneczną pogodę


córka nosiła kapelusik w wieku 1 - 2 latka

uroczy

z pewnością nie tuzinkowa, jedyna w swoim rodzaju

kapelusz jest dwustronny - z jednej strony różowy w kropeczki z drugiej zaś zielony w paski, daje możliwość różnych stylizacji

wszystko zależy od pomysłu, daje dużo możliwości


OBWÓD MAKSYMALNY kapelusz tak by nie uciskał główki  48 cm

ZACHĘCAM DO LICYTACJI

ORAZ

ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE!



*USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim(...)

Art. 1. 1. Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia (utwór).2. W szczególności przedmiotem prawa autorskiego są utwory:1)wyrażone słowem, symbolami matematycznymi, znakami graficznymi (...),2)plastyczne,3) fotograficzne(...)
Art. 115. 1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu (...),podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.