Mini kamera ukryta w okularach przeciwsłonecznych
Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.
Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.
Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.
Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.
Tym urządzeniem jest miniaturowa kamera ukryta w okularach przeciwsłonecznych. Kamera nagrywa filmy które zapisują się na karcie micro SD. Podstawową zaletą takiego rozwiązania jak kamera w okularach jest to że na filmie zawsze będzie nagrane to na co patrzy użytkownik który ma te okulary na nosie. W komplecie wraz z okularami jest praktyczny futerał.
Parametry urządzenia:
|
Model
|
Mini kamera ukryta w okularach przeciwsłonecznych
|
|
Przetwornik (rodzaj)
|
CMOS
|
|
Rozdzielczość i ilość klatek na sekundę
|
1281 x 960 (interpolowana); 30 kl/s
|
|
Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności)
|
Karta micro SD pojemności 4 GB w komplecie; maksymalna obsługiwana pojemność 32GB
|
|
Czułość
|
Około 2 lux
|
|
Kąt widzenia
|
Około 60°
|
|
Pamięć potrzebna do zapisu 1 godziny nagrania
|
Około 2,5 GB
|
|
Pojemność akumulatora
|
200 mAh
|
|
Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze
|
Maksymalnie 1 godzina video
|
|
Format zapisywanych plików
|
avi
|
|
Zapis daty i czasu
|
Obsługuje
|
|
Złącza do komunikacji z komputerem
|
mini USB
|
|
Waga
|
Około 49 g
|
|
Wymiary
|
170 x 160 x 40
|
|
Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana
|
czarny; plastik
|
|
Zawartość opakowania
|
Mini kamera w okularach; przewód USB; zasilacz; futerał; instrukcja obsługi
|