Cena kup teraz: 195 zł
Użytkownik
Cygan_8
numer aukcji: 4946407155
Miejscowość GARWOLIN
Wyświetleń: 61
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy Informacje dodatkowe: Aparat, Czujnik ruchu, Nagrywanie dźwięku, Wyświetlacz Rozdzielczość: Full HD Marka: Inni producenci
Kamera samochodowa LTC HD2000.
Rejestrator trasy umożliwia nam rejestrację obrazu wideo w najwyższej rozdzielczości FULL HD 1080 x 720. Obraz jest płynnyi bardzo czytelny. Kamerę umieszczamy np. na przedniej szybie samochodu. Urządzenie należy podłączyć pod zapalniczkę (12/24V) oraz rozpocząć nagrywanie. Może się to także odbywać automatycznie - po uruchomieniu zapłonu. Wideo nagrywane jest w pętli, oznacza to że po wykorzystaniu dostępnej pamięci, rozpocznie nadpisywanie poprzedniego pliku. W celu bezpieczeństwa zamontowano w rejestratorze G-Sensor czyli sensor przeciążenia. W chwili kolizji czy wypadku, urządzenie automatycznie zapisze nagranie i zadba o to aby nie zostało w żaden sposób nadpisane.
Rejestrator ma możliwość również wykonywać zdjęć.
Urządzenie jest niewielkie i bardzo wygodne w użytkowaniu, zarówno w samochodzie jak i w domu kiedy chcemy przejrzeć zebrany materiał. Możemy to zrobić na kilka sposobów:
Podłączając rejestrator do telewizora za pomocą kabla HDMI (w zestawie), albo podłączając kamerę za pomocą kabla USB (w zestawie) do komputera. Wchodząc w pamięć rejestratora mamy tam udostępniony specjalny program, w którym to możemy przejrzeć wideo.
Urządzenie obsługuje karty pamięci microSD (brak karty w zestawie) o pojemności do 32GB. W zależności od wybranej przez nas jakości nagrania pomieści się na takiej karcie od około 10 godzin (przy najwyższej rozdzielczości) do nawet 50 godzin (przy najniższej rozdzielczości). Jeśli natomiast chodzi o karty mniejszej pojemności jest to konsekwentnie mniej. Proszę pamiętać, że na czas nagrania wpływa bardzo wiele czynników takich jak producent karty pamięci czy naświetlenie.
Zastosowanie:
Rejestrator znajdzie zastosowanie tak naprawdę w każdym pojeździe. Może być użytkowany zarówno przy instalacjach o napięciu 12 jak i 24V czyli zarówno w przypadku samochodu osobowego, dostawczego czy pojazdu popularnie nazywanego TIR. Niestety zdarzenie na drodze może przydarzyć się zawsze i wszędzie, niezależnie od tego czy jesteśmy 100 metrów czy 1000 kilometrów od domu. Często podróżujemy sami, więc warto mieć dodatkowy atut, żeby móc udowodnić naszą niewinność.
Funkcje:
1.Kamera wideo + dźwięk HD
2. Aparat fotograficzny
- Kamera samochodowa
- Kabel USB
- Kabel HDMI
- Uchwyt samochodowy
- Ładowarka samochodowa DC5V
- Podręcznik użytkownika
Dane techniczne
G Sensor:
akcelerometr
Wyświetlacz:
LCD 1.5``
Rozdzielczość:
1920p
Kąt widzenia:
120 stopni
Matryca:
5.0 Megapikseli
Interfejs:
USB 2.0, HDMI
Wyjście:
AV
Pamięć:
karta Micro-SD
Bateria:
wbudowana Li-Ion
Źródło zasilania:
DC5V
Nagrywanie video:
H.264
1920 x 1080 @30fps, AVI
1280 x 720 @60fps, AVI
Format zapisu pliku video:
AVI
Format zapisu pliku zdjęć:
JPG
Mikrofon:
wbudowany
Wymiary:
100 x 60 x 20 mm