Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Kamera przemysłowa AT US639 (6235)

14-06-2012, 1:51
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 321.99 zł     
Użytkownik SklepOnline24_PL
numer aukcji: 2285705276
Miejscowość Opole
Wyświetleń: 15   
Koniec: 17-05-2012, 20:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

DZIAŁ HANDLOWY

Robert gg: [zasłonięte]21081
tel.: 77 [zasłonięte] 20
Asia gg: 28[zasłonięte]244
tel.: 77 [zasłonięte] 28
Tomek gg: [zasłonięte]30338
tel.: 77 [zasłonięte] 29
Godziny pracy
Pn-Pt: 9:00 - 17:00

KONTA BANKOWE

60 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 365287

Dane do przelewu:
Netbajt Robert Żabski
ul. Oleska[zasłonięte]117 451 Opole

W tytule przelewu proszę podać nick z Allegro

WAŻNE INFORMACJE

  1. Wszystkie sprzedawane produkty są nowe!!!
    Nie sprzedajemy produktów używanych, po serwisowych i po wystawowych bez wyraźnie podanej informacji o tym w opisie przedmiotu.
  2. Nie wszystkie produkty posiadamy na miejscu w sklepie, dlatego przed odbiorem osobistym skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu odbioru towaru.
  3. Wystawiamy faktury VAT wraz z kosztami wysyłki, wszystkie podane ceny są cenami brutto.
  4. Gdy na jednej aukcji jest pokazanych kilka modeli jednego produktu to oznacza to, że są to modele dostępne do wyboru i w przypadku chęci zakupu konkretnego produktu konieczny jest kontakt w sprawie dostępności danego modelu. Jeżeli tego nie zrobisz przed zakupem to wyślemy model wybrany losowo.

Kamera przemysłowa AT US639 (6235)

Kamera kolorowa z oświetlaczem podczerwieni AT US 639

  • przetwornik: 1/3" CCD SONY Super HAD II
  • rozdzielczość: 600 TVL
  • czułość: 0 lux (IR LED ON)
  • obiektyw: 3.6 mm
  • 23 diody, ø5 IR LED (zasięg 20-25 m)
  • AWB, AGC, AES
  • obudowa: do zamontowania w płycie regipsowej 
  • wymiary: 99 x 60 mm

Wysoka rozdzielczość - lepsze odwzorowanie...

Kamera AT US-639 charakteryzuje się wysoką rozdzielczością 600 linii TVL (kolor), co sprawia, że lepiej odwzorowywuje kolory. Inną bardzo ważną cechą wysokiej rozdzielczości jest możliwość rozróżnienia drobnych szczegółów. To cecha, która bardzo przydaje się w późniejszym odtworzeniu wcześniej nagranego obrazu.

Kamera AT US 639 posiada wbudowany przetwornik 1/3" CCD SONY Super HAD II. Dla kamery znajdującej się w tej grupie cenowej, jest to przetwornik pozwalający na profesjonalne prowadzenie monitoringu oraz odpowiednie przetworzenie rejestrowanego obrazu.

Zastosowane funkcje...

AES - (Auto Electronic Shutter) automatyczna elektroniczna migawka - system ten stosowany jest najczęściej w kamerze w celu dostosowania zmian oświetlenia bez użycia obiektywu auto - iris.

AWB - (Auto White Balance) automatyczne dopasowanie balansu bieli - to elektroniczny proces pozwalający na zachowanie ostrych obrazów, o mocnym, żywym nasyceniu kolorów w pełnej palecie barw.

AGC - (Auto Gain Control) automatyczne dopasowanie poziomu wzmocnienia - system, który reguluje poziom jasności dla optymalnej wydajności i najwyższej jakości obrazu.

Oświetlacz podczerwieni, obiektyw...

Kamera dodatkowo wyposażona została w oświetlacz podczerwieni w którym znajduje się 23 diody ø5. Zapewnia on doświetlenie w ciemności o zasięgu reflektora wynoszącym maksymalnie do 25 metrów. Dzięki zastosowaniu w kamerze diod IR LED możliwe jest rejestrowanie obrazu w warunkach nocnych. Podczas monitorowania obiektów w takich warunkach otrzymujemy obraz monochromatyczny. Kamera dzięki zastosowaniu specjalnego czujnika automatycznie uruchamia oświetlacz podczerwieni gdy zachodzi taka potrzeba. Urządzenie oferowane jest z obiektywem 3.6 mm (kąt widzenia kamery wynosi ok. 67°). To obiektyw, który sprawdza się w profesjonalnych systemach monitoringu (Rys.1).

Rys.1 Oświetlacz podczerwieni oraz obiektyw.

Zastosowanie...

Kamera US639 umieszczona jest w metalowej obudowie przystosowanej do montażu w suficie podwieszanym, dzięki temu jest nie widoczna. Stosuje się ją tylko wewnątrz budynków.

Rys.2 Przykładowe zastosowanie kamery AT US-639.

Przykładowe zastosowania:

  • obiekty użyteczności publicznej:
  • szkoły, urzędy
  • posesje prywatne
  • biura
  • sklepy

Do podłączenia kamery służą wtyki:

 
       

  • 2.1/5.5mm - zasilanie 12V DC
  • BNC - Sygnał Composite Video

Dostawa i termin realizacji

Kurier Siódemka. Niezawodność i błyskawiczne doręczenie paczki - w większości przypadkach paczka dociera następnego dnia od nadania.
Paczkomaty InPost. Nowoczesne rozwiązanie w zakresie doręczania i odbierania przesyłek. Szybkość i niezawodność, odbierasz kiedy chcesz - dostępność non stop, również w nocy i w weekendy.
Przesyłka listowa. Tradycyjny i tani sposób doręczenia drobnego produktu.
Szczegóły w zakładce "Dostawa i płątność"
Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 4 dni roboczych. W szczególnych przypadkach może się wydłużyć do 7 dni.
Dodano 2[zasłonięte]012-05 15:30
Informujemy, że z powodu niezaplanowanych urlopów w związku z wyjątkowo długim weekendem majowym wysyłki będą realizowane od poniedziałku ( 07.05.2012 ). Za niedogodności przepraszamy.