|
PROFESJONALNA PRZEMYSŁOWA
KAMERA IP
GW-901
310.000 Pixeli
IR CUT
HERMETYCZNA KOLOROWA, DZIEŃ/NOC
Z DOŚWIETLENIEM IR DO 25 METRÓW
MATRYCA CMOS 310.000 PIXELI
OBIEKTYW 6 mm
VIDEO: 640X480 przy 25 Kl/s
DOŚWIETLENIE W NOCY DO 25 m
(na zewnątrz - 18 DIÓD X 1.2 mm)
OPIS FUNKCJONALNOŚCI:
Doskonały obraz - dużo lepszy niz przy innych kamerach o tej rozdzielczości - i bardzo dobre odwzorowanie kolorów, dzieki wbudowanemu filtrowi IR, to wyróżniajace cechy tego modelu.
FILTR IR-CUT
KOMPRESJA MJPEG
WBUDOWANY SERWER WWW i DETEKCJA RUCHU
OBSŁUGA DARMOWYCH SERWERÓW DDNS
(Dostęp z dowolnego miejsca świata także dla dynamicznego IP - Neostrada, Netia itp.)
PODGLĄD PRZEZ TELEFON GSM
METALOWA WODOSZCZELNA OBUDOWA IP-66
KOMUNIKACJA PRZEZ PORT RJ45
KAMERA NIE OBSŁUGUJE WIFI !
WBUDOWANA AUTOMATYKA:
Automatyczna Elektroniczna Migawka AES
- (Auto Electronic Shutter) - system ten stosowany jest najczęściej w
kamerze bez obiektywu z automatyczną przesłoną (auto-iris) w celu dostosowania obrazu do zmian oświetlenia.
W przypadku tego układu czas otwarcia przysłony jest ustalany w zależności od ilości światła, która dociera bezpośrednio
do przetwornika. Zmiana otwarcia przysłony następuje w czasach w zakresie od 1,50s do 1/100000s. System
automatycznej migawki (AES) to funkcja niezwykle przydatna podczas pracy przy niskim poziomie oświetlenia.
Automatyczny Balans Bieli - Układ związany z prawidłowym odwzorowaniem przez kamerę wszystkich
kolorów względem białej barwy odniesienia. Funkcja balansu bielu umożliwia korektę obrazu w związku z różnym rodzajem oświetlenia przy którym pracuje kamera. W prostych kamerach realizowana przy pomocy dwóch przełączników: IN (światło sztuczne), OUT (światło naturalne). Modele bardziej zaawansowane wyposażane są w funkcję AWB (Auto White Balance),
która automatycznie dostosowuję kamerę do panującego rodzaju oświetlenia.
Filtr ICR - (IRC-Cut; Infrared Cut) W celu uniknięcia nieporządanych skutków ubocznych powodowanych przez
promieniowanie podczerwone (jako część naturalnego światła otoczenia) podczas nagrywania obrazu w trybie dziennym
stosuje się filtr IR. Jest on zainstalowany z przodu przetwornika kamery. Filtr ma na celu zapobieganie padania światła podczerwonego na matrycę kamery. W trybie nocnym promieniowanie podczerwone jest wykorzystywane do osiągnięcia szczegółów przy niskim natężeniu światła naturalnego, kiedy do oświetlenia przestrzeni używamy oświetlaczy podczerwieni filtr ten automatycznie jest usuwany z przetwornika aby kamera "widziała" światło podczerwone. Kamery wyposażone w funkcję „Dzień / Noc” z mechanicznym filtrem podczerwieni stanowią najlepsze rozwiązanie w zakresie rejestrowania obrazu przy dowolnym oświetleniu, ponieważ gwarantują zarówno wierne odtwarzanie kolorów, jak i wysoką czułość w nocy oraz przy
stosowaniu doświetlenia IR.
Kamera umożliwia obserwację lub nagrywanie z dowolnego miejsca na świecie za pomocą dowolnej
przeglądarki internetowej lub załączonego oprogramowania, także dla posiadaczy zmiennego IP (Neostrada, Netia - za pomocą serwera DDNS). Z siecią łączy się za pomocą kabla RS45. Po wpisaniu adresu IP kamery w przeglądarce internetowej pojawi się strona WWW, na której można będzie się zalogować i oglądać widok z kamery. Kamerę IP wystarczy podłączyć do łącza Internetowego nie są potrzebne żadne dodatkowe urządzenia. Kamera posiada wbudowana detekcję ruchu - w momencie wykrycia ruchu rozpoczyna
nagrywanie oraz może wysyłać zdjęcia na email lub FTP - oczywiście można prowadzic monitoring ciagły.Wygodna konfiguracja kamery za pomocą przeglądarki internetowej. Automatyczny restart w przypadku zaniku zasilania lub dostępu do netu. Zdalny upgrade systemu. Oprogramowanie umożliwia zarządzanie wieloma kamerami IP, współpracuje także z większościa dostępnego oprogramowania freeware.
Obraz z kamery można oglądać na telefonie komórkowym dzięki dołączonej
aplikacji napisanej w Javie oraz oprogramowaniu dedykowanemu dla systemu android.
Dzięki diodom IR (podczerwień) o zasięgu do 20 metrów kamera widzi w ciemności
(w trybie czarno-białym) jak noktowizor - nie ma konieczności stosowania
dodatkowego oświetlenia.
Wodoszczelna obudowa IP-66 zapewnia całkowitą wodo i pyłosczelność - mozna ją stosować na
zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.
Współpracuje takze z innymi niz IE przegladarkami internetowymi
(Firefox, Opera, Safari, Chrome)
f
Łatwa instalacja - KAMERA IP jest niezależna od systemu, posiada wbudowany procesor i
dekoder obrazu, wystarczy podłączyć zasilacz, LAN, wpisać IP kamery do przeglądarki (uzyskujemy go za pomocą dołączonego programu) i już można pracować. Obsługa wielu protokołów - TCP/IP, SMTP, HTTP i innych związanych z Internetem. Prosta konfiguracja - przez standardową przeglądarkę internetową. Administrator może kontrolować i zarządzać kamerą IP przez sieć LAN lub Internet.
| PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE |
|
Kamera
IP WiFi
GW-102W
|
Procesor |
Wyskokowydajny procesor RISC |
| Tryb działania |
Pentaplex (umożliwia podgląd, nagrywanie, backup, odtwarzanie w jednym czasie przez kilku użytkowników jednocześnie) |
| Wewnetrzny system operacyjny |
Linux OS |
| Przetwornik |
CMOS, 310.000 pikseli z Filtrem IR |
| Obiektyw |
Obiektyw 6mm - kąt widzenia 60 stopni. |
| AWS/AGC/AES |
TAK - automatyczne |
| Format zapisu |
AVI |
| Rozdzielczość |
640x480 / 320 x 240 @ 25 klatek/s |
| Kompresja Video |
MJPEG |
| Streaming |
HTTP; RTSP; RTP; RTCP; 3GPP; MP4 max. 30 kl/s |
| Ilość diód |
18 szt. (średnica 1,2mm) |
| Zasięg doświetlenia |
do 20 metrów - NA ZEWNĄTRZ! |
| Minimalne oświetlenie |
0 lux (przy włączonym doświetleniu) |
| Obudowa |
Stop aluminium |
| Interfejs sieciowy |
RJ-45 10-100 Base T /Tx
UWAGA! NIE OBSŁUGUJE WiFi - tylko kabel!
|
| Obsługiwane protokoły sieciowe |
TCP/UDP/IP/ARP/ICMP/DHCP/DNS/HTTP/FTP/
/SMTP/NTP/PPPoE/UPnP/DDNS/RTSP/RTP/RTCP |
| Tryb IP (dostęp dla) |
Dynamiczny adres IP, statyczny adres IP, PPPOE |
| Dostęp symultaniczny |
Do 10 użytkowników jednocześnie (rozdzielczość 640 x 480) |
| Dostęp przez GSM |
Wsparcie dla telefonów JAVA, Symbian, Android, Iphone i innych smartfonów |
| Nagrywanie zdarzeń |
Zapis obrazu z kamer na dysku twardym komputera (wg harmonogramu, detekcji ruchu, ręcznie), wysłanie zdjęć na FTP i e-mail. |
| Program kliencki |
Wybrane funkcje: Zarządzanie wieloma kamerami IP. Monitoring z wielu kamer, kontrola PTZ, zapis, zarządzanie alarmami i prawami dostępu, i, podgląd w czasiew rzeczywistym oraz nagrania, zarzadzanie funkcjami PTZ, konfiguracja systemu itd.
Język programu: angielski. |
| IE Super Klient |
Nie trzeba instalować oprogramowania, zarządzanie, monitorowanie, ustawienie alarmu, wiadomości, zarządzanie, zapisywanie zdjęć i video, ustawienia alarmów z poziomu www.
Język oprogramowania angielski. |
| Obsługiwane przegladarki |
IE, Opera, Firefox, Mozilla, Safari, Chrome |
| Poziomy zabezpieczenia (Hasła) |
Administracja, monitorowanie, kontrola |
| Wymagania systemowe |
Procesor: 2,0 GHz lub wyższy, pamięć: 256MB lub więcej, karta sieciowa 10M, karta graficzna 64MB lub więcej |
| System operacyjny |
98, XP, Vista, 7 |
| Detekcja ruchu |
16 definiowalnych regionów, 5 poziomów czułości |
| Działanie alarmu |
Przesyłanie zdjęć na e-mail, zdjęć na FTP, video na FTP, wiadomości itd. |
| Certyfikacja |
ISO CE FCC |
| Zasilanie |
12V 1A - Ładowarka w komplecie
Pobór 4W (6W przy włączonych diodach IR) |
| Waga |
780 gram |
| Wymiary |
270 x 240 x 80 mm |
WIDOK PANELA STERUJĄCEGO
WIDOK PANELA KONFIGURACJI
ŁĄCZNOŚĆ Z KAMERĄ PRZEZ STANDARDOWY PORT RJ45
(WIDOCZNE GNIAZDO ZASILAJACE ORAZ PRZYCISK RESET)
KAMERA NIE OBSŁUGUJE WIFI !
CO DOSTAJESZ:
24 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĘ
PARAGON LUB FAKTURĘ VAT
| 1. Kamerę w opakowaniu kartonowym |
| 2. Zasilacz i uchwyt |
| 3. Instrukcję obsługi, software i drivery w jezyku angielskim |
TOWAR ZAWSZE NA MAGAZYNIE!
(NIE SPRZEDAJEMY WIRTUALNIE)
|
Zobacz nasze pozostale aukcje:
|
|
Strona "o mnie"Wszystkie aukcje
|
GOWTEL
|
|
|