Oferujemy:
nowy Kajak turystyczny "Dolphinstar 480" Model: 2011
Gwarancja – Faktura Vat – Raty
Cena brutto - zawiera podatek VAT
email: [zasłonięte]@ekajak.com :: telefon: 0606 [zasłonięte] 222
Opis:
Kajak Doplhinstar to na pierwszy rzut oka, kajak jak każdy inny. Jednak pozory często mylą: Kajak posiada klasyczną formę i jest wyposażony w dwa jednakowe siedzenia. Odróżniającą go zaletą od innych modeli jest miejsce na nogi „sternika”, które wynosi około 125 cm oraz 115 cm dla pasażera. Jak na kajak tej długości, to bardzo dobry wynik. Dodatkowo kajak wyposażony jest w dwie komory wypornościowe, w których ścianki wykonane są z grubego kompozytu. Dzięki temu kajak jest niezatapialny. Odgraniczenie pokładu od dna wykonane jest metodą nakładania żelkotu. Jest to z pewnością bardziej pracochłonne od prostego naklejenia taśmy jednak o wiele stabilniejsze i długowieczne, ponieważ powłoka jest na stałe połączona ze skorupą kajaka i przez to jest bardzo odporna na zarysowania czy uderzenia. Doplhinstar to szybki i praktyczny kajak dla wszystkich, którzy chcą uprawiać kajakarstwo turystyczne bez chęci inwestowania większych środków finansowych
-
szybki i zwrotny
-
spora wyporność.
-
niska waga ułatwia przenoszenie
-
bardzo atrakcyjna cena
-
2 komory wypornościowe = niezatapialny
-
kajak dwuosobowy
-
idealny na jeziora i rzeki
-
bardzo stabilny, niewywrotny
-
klasyczna lina pokładu
-
ponad 125cm miedzy siedzeniami
-
pas boczny wykonany z masywnego żelkotu
-
profesjonalne wykonanie - bez eksperymentów w wykonaniu i przy doborze materiałów
email: [zasłonięte]@ekajak.com :: telefon: 0606 [zasłonięte] 222
Dane techniczne:
|
Wymiary
|
4,85m x 0,66m
|
Opcje dodatkowe:
-
urządzenie sterowe
-
wzmocnione dno
-
bagażnik pokładowy 12 uchwytów na pokładzie
-
bagażniki pokładowe z liną asekuracyjną
-
luk bagażowy - tył
-
oparcie- piankowe KS
-
dno w innym kolorze niż białym (standard) np. żółte
-
pas boczny w innym kolorze niż czarnym (standard) np. niebieski
-
siedzenie w innym kolorze niż białym (standard) np. zielone
-
kolorowe pasy na pokładzie, kolory metalik lub design kropkowany itp.
-
inne oraz ceny opcji za zapytaniem [zasłonięte]@ekajak.com
W ofercie również:
-
akcesoria takie jak wiosła, kamizelki, fartuchy, dekle ochronne, wózki kajakowe oraz akcesoria do transportu (np. na dach samochodu) i wiele innych...
|
|
Waga
|
ok. 21 kg
|
|
Wysokość
|
35 cm
|
|
Wyporność
|
ok. 200 kg
|
|
Siedzenia
|
2x wymiary: 84 x 46 cm
|
|
Rączki
|
2 (przód/tył)
|
|
Komory
|
wypornościowe 2x (przód/tył)
|
|
Kolor pokładu
|
czerwony, zielony, niebieski, żółty, biały
Pokład odgraniczony od dna czarnym pasem wykonanym z żelkotu
|
|
Kolor dna
|
biały*
* za dodatkową opłatą, dno również w innym kolorze
|
|
Materiał
|
Laminat
Kajak wykonany jest żywic poliestrowych zbrojonych matami szklanymi. Powłoka ochronna wykona jest z markowego żelkotu w jednym do dostępnych kolorów.
|
email: [zasłonięte]@ekajak.com :: telefon: 0606 [zasłonięte] 222
zdjecia:
Więcej zdjęć za zapytaniem - [zasłonięte]@ekajak.com
email: [zasłonięte]@ekajak.com :: telefon: 0606 [zasłonięte] 222
Kontakt
|
Email:
|
[zasłonięte]@ekajak.com (odpowiedz w do 6h)
|
| Telefon: |
0 606 [zasłonięte] 222 |
| GG: |
4400 550 |
email: [zasłonięte]@ekajak.com :: telefon: 0606 [zasłonięte] 222
.
Odbiór lub dowóz
Zamówiony sprzęt wodny można odebrać w naszym biurze w Grzędzicach koło Stargardu Szczecińskiego
|
Szczecin oraz okolice
|
dowóz zawsze gratis |
|
Stargard Szczeciński oraz okolice
|
dowóz zawsze gratis |
|
Na trasie: Szczecin <> Słubice
|
okazyjne warunki dostawy |
|
Na trasie: Szczecin <> Drawsko Pomorskie
|
okazyjne warunki dostawy |
|
Możliwość dostawy na terenie województwa Zachodnio-Pomorskiego i Pomorskiego
|
Dowóz zbiorczy, cena za zapytaniem |
|
Możliwość dostawy na terenie województwa Lubuskiego
|
Dowóz zbiorczy, cena za zapytaniem |
| Możliwość dostawy na terenie całej POLSKI |
299 PLN
|
email: [zasłonięte]@ekajak.com :: telefon: 0606 [zasłonięte] 222
Transakcja
Przykładowy przebieg transakcji - serwis allegro:
-
Zapoznanie się i opisem aukcji.
-
Na dodatkowe pytania odpowiadamy przed zakupem (formy kontaktu po lewej stronie)
-
Zakup przez serwis aukcyjny
-
Wpłata zaliczki na konto firmowe w mBanku (wysokość do uzgodnienia)
-
Odbiór sprzętu wodnego lub dowóz (termin odbioru/dowozu zależny jest od wybranej konfiguracji oraz dostępności danej łodzi)
-
Po sprawdzeniu towaru wystawienie opinii > otrzymanie komentarza = zakończenie transakcji
Jeżeli podczas użytkowania powstaną problemy lub nasuną się pytania, prosimy o kontakt – nie jesteśmy wirtualną firmą, która po sprzedaży nie pamięta o kliencie, który zakupił produkt – na rynku sprzętów wodnych jesteśmy aktywni ponad 6 lat, nasze doświadczenie oraz wysoka jakość oferowanych usług powinna ułatwić Państwu wybór naszej oferty z pośród wielu dostępnych na rynku. Zapraszamy!
email: [zasłonięte]@ekajak.com :: telefon: 0606 [zasłonięte] 222
Jazda próbna i porady:
Nie kupuj przysłowiowego kota w worku, u nas możesz przetestować większość oferowanych sprzętów wodnych. Jeżeli jesteś zainteresowany, zapytaj o warunki korzystania z oferty: jazda próbna
Nie jesteś pewny jaki sprzęt wodny wybrać?, wyślij nam twój numer stacjonarny na [zasłonięte]@ekajak.com- oddzwonimy i doradzimy - oczywiście na nasz koszt.
email: [zasłonięte]@ekajak.com :: telefon: 0606 [zasłonięte] 222
Dodatkowe informacje:
Cena na tej aukcji jest ceną brutto i zawiera podatek Vat oraz wszystkie koszty prowizji pobierane przez serwis aukcyjny - cena wiec jest ceną końcową bez późniejszych nieprzyjemnych niespodzianek. Otrzymujecie Państwowystawioną przez nas fakturę Vat.
Wszystkie pytania prosimy kierować do nas zawsze przed zakupem, formy kontaktu wyżej.
W naszej ofercie znajdują się również inne sprzęty pływające: kajaki jedno-, dwu- oraz trzyosobowe, kanadyjki – canoe - kanu 1->9- osobowe, łodzie wiosłowe oraz rowery wodne. W ofercie posiadamy również kamizelki ratunkowe i asekuracyjne, wózki kajakowe, wiosła i inneakcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z pełnąofertą naszej firmy.
[zasłonięte]@ekajak.com - Oświadczam że wszystkie zdjęcia oraz opisy używane na moich aukcjach są moją własnością i używanie lub przetwarzanie ich bez mojej zgody jest zabronione oraz niezgodne z zasadami ujętymi w przepisach Allegro.
email: [zasłonięte]@ekajak.com :: telefon: 0606 [zasłonięte] 222