Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Kabel koncentryczny SAT128 1CU64x0.12Cu 150m K505

15-02-2015, 17:29
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 172 zł     
Użytkownik tek-pol
numer aukcji: 5000486365
Miejscowość Małkinia
Zostało sztuk: 100    Wyświetleń: 2   

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Marka: Lexton

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

         Tekpol

tel: 531 [zasłonięte] 029

mail: [zasłonięte]@tekpol.eu

Informacje o możliwych formach płatności i dostawy znajdują się w zakładce "Dostawa i Płatność" nad szablonem każdej aukcji. Po zakupie należy wybrać formę płatności i dostawy oraz poinformować nas o ewentualnej zmianie adresu do wysyłki, wypełniając "formularz sposobu dostawy i zapłaty" Na zapłatę czekamy maksymalnie 9 dni roboczych, po tym czasie uruchamiamy procedurę zwrotu prowizji.

Wylicytowane przedmioty staramy się wysyłać w ciągu 24H od momentu zaksięgowania wpłaty. Wysyłki realizujemy od Poniedziałku do Piątku. Przesyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej GLS.

 Kabel koncentryczny SAT128 1CU64x0.12Cu 150m K505


Kabel koncentryczny SAT128 1CU64x0.12Cu 150m


Bardzo dobrze sprawdzi się w wymagających instalacjach satelitarnych, naziemnych. Polecany do telewizji HD.

Dane techniczne:

Żyła:1.0 mm miedź + folia AL

Oplot:64 żyłki o średnicy 0.12 mm Cu

Długość:150m


Gwarancja 24 miesiące!