|
INFORMACJA:
Informacja czynna Pn-Pt 11:30-16:00:
tel.: 515 [zasłonięte] 210
mail: [zasłonięte]@gamestore.pl
GG: 42[zasłonięte]684
skype: gamestore.pl
Odbiór osobisty w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.
Adresy sklepów znajdziesz pod opisem!
|
| SERWIS: |
| Zgłoszenia serwisowe przyjmowane są przez stronę www:
http://www.serwis.mip.bz/_info/
Kupujący może w przeciągu 10 dni od daty zakupu odstąpić od umowy bez podania przyczyn, jeżeli towar nie nosi znamion użytkowania ponad granice zwykłego zarządu, składając stosowne oświadczenie.
Nasze paczki pakowane są bardzo solidnie! Jeśli paczka posiada uszkodzenia lub masz podejrzenia co do zawartości, sprawdź ją koniecznie w obecności kuriera! Prosimy o sporządzenie z kurierem protokołu szkody. |
|
WYSYŁKA:
|
|
Link do śledzenia miejsca pobytu paczki:
http://www.dpd.com.pl/subpage.asp?ID_kat=3&ID=33&Mark=18
|
Gamestore to:
- zakupy bez rejestracji
- ubezpieczona przesyłka
- kilka zamówień w jednej paczce
- wygodne formy płatności
- odbiór osobisty
- dokument zakupu
potwierdzający legalność towaru
- program ochrony kupujących
|
|
|
|
|
Kabel Akasa SATA 3 - 100cm - czarny
|
|
Widoczny na sklepie długi kabel SATA III pozwala podłączyć w komputerze takie urządzenia jak dysk twardy HDD, dysk twardy SSD lub napęd optyczny (Blu-Ray lub DVD) do płyty głównej, abyśmy mogli z nich korzystać. Standardowe tanie kable dołączone w zestawie do płyty głównej są często za krótkie i nie sięgają w obudowie od dysku twardego, dlatego producent Akasa stworzył dłuższy kabel, ze specjalną ekranowaną powłoką, aby nie było zakłóceń przesyłanego sygnału. Dłuższy kabel pozwala także uporządkować ułożenie okablowania w komputerze i tym samym poprawić przepływ zimniejszego powietrza do procesora i karty graficznej, co pomaga bardzo w stabilności całego komputera.
Dane techniczne:
Nazwa: Kabel Akasa SATA 3 - 100cm - czarny
Przeznaczenie: długi kabel na dyski twarde SSD i HDD typu SATA3 lub także SATA II i SATA, nadaje się także do napędów Blu-Ray i DVD-RW SATA
Kod producenta: SATA3-100-BK
Kod EAN: 471[zasłonięte][zasłonięte]45297
Długość: 100cm (1000 mm)
Kolor: Czarny
Połączenia:
- 2x 7-pin SATA 3.0
Transfer: 6Gb/s
Obsługa NCQ: Tak
Aerodynamiczny kształt: Tak
|
|
|
Nasze główne kategorie
|
Urządzenia
wskazujące
|
Chłodzenie PC |
Obudowy |
Podstawki
chłodzące
|
Oświetlenie
|
| PC Audio |
Kable |
Czytniki kart
|
Wentylatory |
..i więcej
|
UWAGA!!!
Zapraszamy na nasze drugie konto specjalizujące się w sprzedaży sprzętu audio, MP3 i multimediów z górnej półki!
Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość osobistego odbioru towaru w jednym z naszych sklepów, w przypadku braku dostępności towaru na sklepie, dostarczenie produktu do sklepu trwa 5 - 10 dni roboczych, wysyłka jest szybszą formą zakupu, czas realizacji 1- 3 dni robocze
W przypadku zakupu na aukcji typu "kup teraz" i otrzymania produktu kurierem, Kupujący może w przeciągu 10 dni od daty zakupu odstąpić od umowy bez podania przyczyn, jeżeli towar nie nosi znamion użytkowania, składając stosowne oświadczenie na piśmie. W sprawie zwrotu prosimy o kontakt ze sprzedającym podanym powyżej.
Bydgoszcz
ul. Śniadeckich 34
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl
czynne:
Pn-Pt 10-18 |
Gdańsk
ul. Jesionowa 13
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl
czynne:
Pn-Pt 10-18
|
Katowice
ul. Słowackiego 15
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl
czynne:
Pn-Pt 10-18
|
Kraków
ul. Starowiślna 16
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl
czynne:
Pn-Pt 11-18
|
Łódź
ul. Rewolucji 1905r. 2
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl
czynne:
Pn-Pt 10-18
|
Poznań
ul. Ratajczaka 18
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl
czynne:
Pn-Pt 11-18
|
Warszawa
ul. Działdowska 12
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl
czynne:
Pn-Pt 11-19
|
Wrocław
ul. Kołłątaja 29
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl
czynne:
Pn-Pt 10-18
|
|