Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

K2 RADIATOR FLUSH DO PŁUKANIA CHŁODNIC - NAJTANIEJ

29-01-2012, 7:00
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 7 zł     
Użytkownik DawidBi
numer aukcji: 2060643435
Miejscowość CIESZYN
Wyświetleń: 20   
Koniec: 26-01-2012 12:25:34
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

Witam, mam do sprzedania płyn do płukania chłodnic

K2 RADIATOR FLUSH

Pojemność: 400ml 

 

OPIS PRODUKTU

Skutecznie płucze silnie zabrudzone chłodnice. W ciągu 15 min. usuwa rdzę, kamień kotłowy i inne zanieczyszczenia. Regularne stosowanie przy każdej wymianie płynu, pozwala na utrzymanie układu chłodzenia w czystości. Zmniejsza się tym samym prawdopodobieństwo wystąpienia nieszczelności. Przeciwdziała przegrzewaniu się chłodnicy i w ten sposób zapewnia optymalną temperaturę pracy silnika. Może być stosowany we wszystkich typach chłodnic, niezależnie od rodzaju płynu chłodniczego i stopnia jego rozcieńczenia z wodą.

 

SPOSÓB UŻYCIA 

Preparat wlać do zimnej chłodnicy. Gałkę nagrzewnicy ustawić w pozycji na maximum (na grzanie). Włączyć silnik i pozostawić włączony przez 15 - 20 minut. Wyłączyć silnik. Zaczekać aż ostygnie, spuścić płyn chłodniczy. Płukać układ chłodzenia wodą, aż woda stanie się wolna od zanieczyszczeń. Zakręcić korek spustowy i zalać chłodnicę nowym płynem chłodniczym. Po odpowietrzeniu układu sprawdzić poziom płynu chłodniczego. Aby nie dopuścić do tworzenia się wycieków płynu w przyszłości można dodać do układu zapobiegawczo inny preparat z serii K2 - Radiator Stop Leak.

 

Zdjęcia przedstawiają licytowany przedmiot

Wszystkie produkty są nowe, nigdy nie używane

 

Koszt dostawy wg cennika poczty polskiej (szczegóły w zakładce "Dostawa i płatność"). Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu bądź kosztów wysyłki proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny 507-[zasłonięte]-329

 

Zapraszam na pozostałe moje aukcje