Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Juka karolińska Zjawiskowa ogród żwirowy

17-07-2014, 10:13
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 10 zł     
Użytkownik mkrzewy-pl
numer aukcji: 4389773465
Miejscowość Bujny pod Piotrkowem Tryb
Wyświetleń: 56   
Koniec: 17-07-2014, 9:30
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

  • Nasze Aukcje
  • Komentarze
  • Regulamin
607 [zasłonięte] 100

[zasłonięte]@gmail.com www.mKrzewy.pl

ul. Piotrkowska 45
Bujny pod Piotrkowem Tryb
97 – 371

Wola Krzysztoporska
woj. łódzkie

Juka ogrodowa karolińska

Yucca filamentosa

Roślina pochodząca z USA. Posiada zimozielone liście o długości 30 – 50 cm i szerokości 2 – 10 cm. Składają się one na bardzo okazałe rozety. Liście mają mocno zaostrzone końce, a na ich brzegach widać włókna. Kwitnie latem. Kwiatostan wyrasta ze środka rozety liściowej. Osiąga on wysokość 100 – 180 cm. Pęd kwiatostanowy jest mocny i drewniejący. Połowę jego długości pokrywają kwiaty. Są one dzwonkowate i mają długość 5 – 7 cm. Płatki kwiatów są woskowane, przez co są sztywne. Kolor kwiatów jest początkowo zielonkawy, jednak w pełni rozwinięte mają barwę kremowo – białą. Kwiaty wydzielają przyjemny zapach. Po przekwitnięciu rozeta, która wypuściła kwiatostan obumiera. Dobrze jest wtedy obciąć jej liście tuż nad ziemią co ułatwi rozwój młodych roślin.

Wysyłka kurierska w atrakcyjne cenie. Oszczędzasz czas i pieniądze. Twój cenny czas!

O nas

Nasza szkółka to gospodarstwo ogrodnicze prowadzone przez Teresę Miziołek od 1997 roku. Produkujemy materiał ogrodniczy w pojemnikach, jak i w gruncie. Krzewy, które produkujemy, to gwarancja jakości dzięki połączeniu ciężkiej pracy i doświadczenia z pasją jaką darzymy ogrody. Cieszymy się bardzo, że możemy pomóc Państwu w realizacji planów, marzeń i pomysłów związanych z Państwa ogrodem.

Dlaczego warto kupić od nas?

  • Szanowny kliencie, jeśli jesteś zainteresowany zakupem w/w krzewów skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie w celu uzgodnienia szczegółów wysyłki
  • Jesteśmy producentami, więc towar jest pierwszej klasy, a cena atrakcyjna
  • Możesz nam zaufać, wysłaliśmy już wiele paczek. Wiemy jak dobrze i bezpiecznie zapakować krzewy
  • Wysokość krzewów to około 30 cm
  • Krzewy te można sadzić od wczesnej wiosny do później jesieni, ponieważ od początku są hodowane w doniczkach (nie z gruntu jak w markecie)
  • 100 % gwarancji przyjęcia
  • Krzewy odporne na mróz (wyhodowane w Polsce, nie np. w Holandii)
  • Szkółka posiada także inne krzewy ozdobne nieuwzględnione w tej aukcji
  • Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę
  • Obsługujemy Państwa 7 dni w tygodniu od rana do wieczora
  • Wysyłka kurierska: maksymalnie w paczce 10 sztuk
  • Możliwość dowozu naszym transportem po uzgodnieniu ceny

    Zapraszamy także do polubienia naszej strony internetowej na Facebooku znajdziecie tam Państwo porady, ciekawostki, wydarzenia:
    http://www.facebook.com/pages/mkrzewypl/144[zasłonięte]64[zasłonięte]80
Istnieje możliwość wysyłki kurierskiej (DPD)
  • 1 - 15 sztuk 19,00zł
  • każde następne 15 sztuk 19,00zł
lub za pobraniem:
  • 1 - 15 sztuk 27 zł
  • każde następne 15 sztuk 19,00zł
Towar wysyłamy w ciągu 24h
(w dni robocze, Pon. - Czw.)

Towar powinien dotrzeć do Zamawiającego w ciągu 24 godzin od daty wysyłki. Przy powyższym terminie nie uwzględnia się piątków, sobót, niedziel oraz dni wolnych od pracy.

GALERIA:

Juka najlepiej prezentuje się w ogrodzie kamienistym, śródziemnomorskim świetnie komponuje się z nowoczesną architekturą. Jej kwiat zwróci na siebie uwagę każdej osoby przebywającej w naszym ogrodzie.

Dobrze znosi warunki atmosferyczne jest odporna na mróz.

Jesteśmy producentami staramy się dbać o wysoką jakość krzewów, które produkujemy. Wszystkie drzewka są regularnie odchwaszczane, nawadniane, nawożone - zadbane.

Właśnie takie krzewy Państwo kupują. Ostatnie trzy zdjęcia wykonane na naszej szkółce w lipcu 2013 roku.

Dodatkowe Informacje:

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie krzewów kurierem najpierw skontaktuj się ze mną w celu uzgodnienia szczegółów! W przypadku wysyłki kurierskiej krzewy są wyciągane z doniczek. Bryła korzeniowa jest umieszczana w torebkach foliowych odpowiednio zabezpieczonych. Ma to na celu zmniejszenie masy paczki

Szanowny kliencie jeśli masz jakiekolwiek pytania to skontaktuj się za mną mailowo bądź telefonicznie

Wybierz wysyłkę kurierską - wybierz wygodę i oszczędność czasu - Swojego czasu

Nasza Lokalizacja Na Mapie:

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkółki, która położona jest w miejscowości Bujny w gminie Wola Krzysztoporska pod Piotrkowem Trybunalskim (woj. łódzkie). Zaledwie 2 km na wschód od autostrady Warszawa – Katowice (A1 tzw. Gierkówce) w centrum geograficznym i komunikacyjnym Polski.

Od strony Piotrkowa Trybunalskiego można do nas dojechać przedłużeniem ulicy Roosvelta, kierując się na miejscowość Wola Krzysztoporska.

Największe miasta położone stosunkowo blisko nas to:
  • Łódź 49 km
  • Częstochowa 81 km
  • Warszawa 135 km
  • Bełchatów 24 km
  • Opoczno 47 km
  • Tomaszów Maz 30 km
  • Łask 40 km
  • Radomsko 40 km

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje