Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

John Lennon Życie Philip Norman- NOWA

26-06-2012, 18:30
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 50.40 zł     
Użytkownik mikewhiskey
numer aukcji: 2356944299
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 21   
Koniec: 17-06-2012, 13:43

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2010
Kondycja: bez śladów używania

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha



e-mail: [zasłonięte]@gmail.com



Klikajac "Kup teraz" akceptujesz warunki regulaminu znajdujacego sie w zakladce "O mnie".



Najczesciej zadawane pytania.



Zachecamy do dokonywania platnosci przez Allegro, dane do zwyklego przelwu znajdziesz w zakladce "O mnie".


John Lennon Życie

Nowa, kompletna, udokumentowana i naszpikowana detalami biografia niezastąpionego, wielkiego artysty – wokalisty legendarnego zespołu The Beatles, muzyka, poety, pacyfisty – Johna Lennona.
Książka honoruje 70-tą rocznicę urodzin i 30-tą rocznicę śmierci Lennona.
Jest to nowe wnikliwe spojrzenie na dokładnie już udokumentowane życie artysty, a także na piosenki, dzięki którym będzie żył wiecznie w sercach swoich licznych fanów.
W ciągu trzech lat pracy autor – Philip Norman zebrał niezwykłą ilość nowych informacji, nawet o najbardziej znanych epizodach z życia Lennona - o dzieciństwie, początkach kariery, życiu z Yoko Ono.
Wywiadów do książki udzielił Paul McCartney, George Martin, a także syn artysty Sean Lennon (który po raz pierwszy we wzruszający sposób opowiada o ojcu) i jego żona Yoko Ono, która z szokującą szczerością opowiada o życiu z Lennonem.
Książka rozpoczyna się na długo przed przyjściem Lennona na świat. Pierwsze strony przedstawiają dziadka piosenkarza, również Johna Lennona, który wyemigrował z Liverpoolu do Nowego Jorku w 1880 roku i jako muzyk występował w objazdowych przedstawieniach z Colored Operatic Kentucky Minstrels, Andrew Robertona. Opowieść kończy się tragiczną śmiercią artysty od kuli szaleńca 8 grudnia 1980 roku.
Dla wielu Lennon był wzorem. Nie tylko jeśli chodzi o muzykę czy poglądy polityczne, ale także o sposób patrzenia na życie. Dał całym pokoleniem przyzwolenie na trwanie wiernie przy pacyfistycznych wartościach, dał przykład, jak żyć niezależnie. Jego piosenki ("Imagine", "Give Peace a Chance", "All You Need is Love") stały się świeckimi hymnami, choć dla niektórych jego najistotniejszym postanowieniem mogła być czasowa rezygnacja z kariery w 1975 roku, aby pełnić rolę pozostającego w domu ojca.
Autor książki - Philip Norman jest autorem bestsellerowej i najbardziej znanej biografii The Beatles - Shout!, biografii The Rolling Stones, Eltona Johna i Buddy Holly'ego.

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 15.5x22.5cm
Ilość stron: 638
Wydanie: 1
Rok wydania: 2010