Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Jeszcze tylko ten las (DVD Film)

07-03-2012, 19:55
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 21.50 zł     
Użytkownik bas-com
numer aukcji: 2112252568
Miejscowość Pamiątkowo
Wyświetleń: 7   
Koniec: 11-03-2012, 2:08

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: DVD-box
Opakowanie: w folii
Liczba płyt w wydaniu: jedna
Licencja do wypożyczania: Bez licencji
Rodzaj wydania: Wydanie pełne

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha




Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są ORYGINALNE i legalnie przez nas nabyte. Na zakupiony produkt Klient otrzymuje dowód zakupu: paragon fiskalny lub na życzenie Fakturę VAT.
Zdjęcie produktu
Koszty przesyłki
Wysyłka
Numer konta
Regulamin
Regulamin dotyczący zakupów na naszych aukcjach znajduje się na stronie "O mnie"
Opis przedmiotu aukcji
Jeszcze tylko ten las (DVD Film)
Opis:
Jest rok 1942. Starsza kobieta, Kulgawcowa podejmuje się wyprowadzić z getta dziesięcioletnią Żydówkę, córkę swojej byłej pracodawczyni. Za zaoferowane jej pieniądze ma ukryć dziewczynkę u swojej rodziny na wsi. Kulgawcowa szczęśliwie dociera z dzieckiem na dworzec. W pociągu jednak jest obserwowana przez naciągacza, który domaga się od niej gotówki. Dzięki pomocy młodego człowieka udaje jej się wyjść cało z opresji. Dalej czeka ich już tylko piesza wędrówka. Niestety, kiedy obie są już blisko celu, natrafiają na niemiecki patrol... Film otrzymał Nagrodę Specjalną Jury na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdańsku w 1991 roku, natomiast Ryszarda Hanin uhonorowana została Złotymi Lwami.

Obsada:
Zofia Czerwinska, Jan Jurewicz, Marek Bargielowski, Marta Klubowicz, Ryszarda Hanin, Marzena Trybala, Boguslaw Sochnacki, Leonard Andrzejewski, Maria Korzeniowska, Janusz Sykutera
Reżyser:
Jan Łomnicki
Informacje o wydaniu:
Seria wydawnicza: -
Premiera: -
Nośnik: DVD
Czas trwania: 86 min.
Region: 2
Format obrazu: 4:3
Dźwięk: DD 2.0 polski
Napisy: -
Dodatki: bezpośredni dostęp do scen