Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Jesteś moją muzyką. Moje życie z Frankiem Sinatrą

27-01-2014, 18:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 39.90 zł     
Użytkownik e-zakladka
numer aukcji: 3882077086
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 3   
Koniec: 23-01-2014, 20:35

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: twarda
Rok wydania (xxxx): 2013
Kondycja: bez śladów używania

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha




Jesteś moją muzyką. Moje życie z Frankiem Sinatrą

Barbara Sinatra

·Oprawa: twarda

·Producent: Pascal

·ISBN:[zasłonięte]978-8342-217-6

·EAN: 978[zasłonięte][zasłonięte]64221

·Liczba stron: 474

·Wymiary: 15,0x21,5

·Data wydania: 2013

·Data wprowadzenia: 2[zasłonięte]013-09

Pierwszy raz usłyszała jego głos w przydrożnej restauracji. Miała 15 lat a on śpiewał nic nie szkodzi, że jestem samotny, gdy serce mówi mi, że samotna jesteś Ty. Trzydzieści lat później usłyszała od niego sakramentalne Tak.

Po 26 latach spędzonych u boku Franka, Barbara Sinatra Lady Blue Eyes, ukochana żona i partnerka zdecydowała się ujawnić jaki był Frank prywatnie. Jej książka jest listem miłosnym pisanym do ukochanego męża, wspaniałego piosenkarza, łamacza kobiecych serc, zaborczego towarzysza i wiernego przyjaciela.

Z wielką czułością i miłością, Barbara przedstawia nam nieznany dotąd obraz artysty. Zdradza pilnie strzeżone sekrety z jego życia prywatnego i odsłania kulisy brutalnego świata show-biznesu.

Frank Sinatra nie lubił, gdy mówiono o nim czy pisano. Strzegł pilnie swojej prywatności i nigdy nie napisał wspomnień. Nieustannie, przez całe życie kłócił się z wydawcami, protestując i domagając się sprostowań opublikowanych o nim tekstach. Przekłamania na jego temat żyją własnym życiem, ubarwiane obrosły w legendę.

Sinatrę oskarżano o kontakty z mafią, a FBI zebrało na jego temat ponad 2400 stron akt. Podobno postać Johnny ego Fontane a w Ojcu Chrzestnym była inspirowana Frankiem Sinatrą.

Romansował z Marilyn Monroe, LaurenBacall, Kim Novak, JulietProwse i Judy Garland. Był mężem Avy Garnder i Mii Farrow.

Dużo Burbona upłynęło - jak mawiał Frank - zanim świat doczekał się tak niezwykłej książki!