Sprzedam BMW e46 320D 136Km Data produkcji to 08.2000 pierwsza rejestracja w Niemczech 09.2000
kolor granatowy metalic. Auto sprowadziłem do kraju 08.2010 z salonu BMW w Niemczech z pełnym kompletem dokumentów, książkami serwisowymi itp. Miało tam tylko jednego właściciela, który po 10latach użytkowania oddał ją do salonu w rozliczeniu zamieniając na nowe E90. Auto po przyjeździe do Polski przeszło gruntowny przegląd w serwisie BMW Andrykowski Koszalin, gdzie zostały wymienione wszystkie tarcze, klocki(TRW) płyny, filtry, oleje i odświeżona klimatyzacja. Samochód na bieżąco serwisowany, wszystkie wymiany płynów i części dokonywane na czas. Stan techniczny perfekcyjny, świeżo po wymianie oleju, płynów i wszystkich filtrów. W październiku 2011 wymieniłem wszystkie poduszki silnika i skrzyni biegów, przednie wahacze (na wymienianych częściach nie oszczędzałem).
We wrześniu zrobiony przegląd klimatyzacji(odgrzybiona i nabita)
Ustawiona zbieżność. Zawieszenie, układ hamulcowy jak i wydechowy w super stanie. Samochodem jeździ się bardzo wygodnie i komfortowo.
Auto posiada bardzo bogate wyposażenie, jest to rzadko spotykana wersja m.in: - automatyczna skrzynia biegów+ tiptronic - reflektory ksenonowe samopoziomujące ze spryskiwaczami+ halogeny - parktronic - multifunkcyjna kierownica+ tempomat (regulowana w dwóch płaszczyznach) - klimatronic - podgrzewane siedzenia regulowane w trzech płaszczyznach - kontrola trakcji (z możliwością wyłączenia) - 8 poduszek powietrznych i przednie kurtyny - piękne jasne wnętrze w idealnym stanie - centralny zamek+ otwieranie bagażnika pilotem - elektryczne szyby+ otwieranie i zamykanie kluczykiem - pakiet wewnętrzny oświetlenia - oryginalne radio CD BMW Business(sterowane przy kierownicy) - oryginalny wpinany hak holowniczy BMW Westfalia - doświetlanie drogi do domu - fotochromatyczne samościemniające się, podgrzewane i elektryczne lusterka zewnętrzne - fotochromatyczne lusterko wewnętrzne - czujnik deszczu - jasne welurowe dywaniki i komplet oryginalnych gumowych
- zamontowane zabezpieczenia antykradzieżowe i trzy dodatkowe gniazda 12V i wiele wiele innych dodatków, których nie jestem w stanie wymienić Auto nie wymaga żadnego wkładu finansowego, przegląd techniczny ważny do 16.08.2012.
W komplecie trzy kluczyki i czwarty plastikowy.
Do auta dodaję ubezpieczenie ważne do 17.08.2012
ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA SAMOCHODU W KOSZALINIE
tel. 787 [zasłonięte] 820 Michał