Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

JBL TEST pH Kompletny! Test na PH 3,0 - 10 WROC

17-01-2014, 18:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 21.99 zł     
Użytkownik keszeri
numer aukcji: 3811237966
Miejscowość Wrocław
Zostało sztuk: 10    Wyświetleń: 11   
Koniec: 17-01-2014 17:21:24
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

O mnie Komentarze Regulamin Zadaj pytanie Pokaż Przedmioty
Przedmiotem aukcji jest

TEST pH
TEST-SET pH 3.0 - 10.0
(test uniwersalny na poziom pH)

Firmy JBL
Naszym zdaniem testy firmy JBL
to najlepsze preparaty w tej kategorii

Opis:

 
Test pH Set 3,0-10 jest prostym w użyciu, szybkim testem do orientacyjnej kontroli wartości pH w wodzie słodkiej i morskiej, w szerokim przedziale od 3,0-10.
Utrzymanie wartości pH na możliwie stałym poziomie ma ogromne znaczenie dla samopoczucia i zdrowia ryb, jak i dla wzrostu i rozwoju roślin akwariowych. Wiele substancji rozpuszczonych w wodzie jest zależna od wartości pH. Należy więc unikać wahań wartości pH w wodzie aby nie zaszkodzić zdrowiu ryb i rozwojowi roślin. Optymalna wartość pH potrzebna do hodowli większości gatunków słodkowodnych ryb akwariowych leży w neutralnym obszarze około 7. W akwarium z wodą morską wartość pH powinna leżeć w przedziale między 7,9 - 8,5. Do szczególnie dokładnego pomiaru wartości pH w akwariach słodkowodnych w przedziale od 6,0 - 7,6 (szczególnie jednak do kontroli nasycenia wody CO2) służy test JBL pH Test Set 6,0- 7,6 dostępny na innej naszej aukcji.

 
Zastosowanie:
(w skrócie)

Wodę z akwarium odlewamy do specjalnej probówki, następnie dodajemy odczynniki które wybarwiają wodę na określony kolor. Na skali kolorów odczytujemy wartość pH w naszym akwarium


 W zestawie szczegółowa instrukcja w języku POLSKIM

 
Zastosowanie tego testu w praktyce sprawi, że poziom pH już nie będzie dla Ciebie tajemnicą. Utrzymując odpowiedni poziom pH w akwarium poprawisz w znacznym stopniu kondycję Twoich ryb i roślin.

460, 0, 699, 35img src=