Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

JBL TEST KH Twardosc weglanowa (buforowość)

26-01-2012, 18:19
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 18.60 zł     
Użytkownik Clarias_
numer aukcji: 2030356972
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 18   
Koniec: 30-01-2012 22:28:52
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

JBL TEST KH Twardosc weglanowa (buforowość)
Aliquam sem. In hendrerit nulla quam nunc, accumsan congue. Lorem ipsum primis in nibh vel
JBL
KH TEST

Test do pomiaru twardości węglanowej w wodzie słodkiej i słonej. Parametr niezbędny do

kontroli stabilności pH
i nasycenia Co2
Kh czyli twardosć węglanowa określa ilosć rozpuszczonych węglanów w naszej wodzie. W akwarystyce parametr ma zasadnicze znaczenie w chodowli ryb i roślin.Choć wiekszość ryb i roślin słodkowodnych znakomicie się rozwija przy 3° -15°d. zalecane jest aby twardość węglanowa nie była poniżej 4-5°d. Mianowicie im mniejsza wartosć tego parametru tym łatwiej jest zaburzyć pH przez różne czynniki, a im wyższa tym trudniej.Zbyt małe kh może powodować wahania pH między nocą i dniem i prowadzić do śmierci ryb. Przy uprawie roślin jest to ważny parametr, im wyższy tym trudniej nasycić wodę dwutlenkiem węgla.
Natomiast w wodzie słonej w celu optymalnego buforowania wartości pH należy utrzymywać KH na poziomie ok.7-8°d.
JBL TEST KH TEST 80x
517[zasłonięte]071
Akceptujemy:

- płatność przy odbiorze,
- płacę z Allegro,
- wpłata na konto bankowe.
Nr konta bankowego:
43 1940 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0767715 [zasłonięte] 000000 (LUKAS Bank S.A.)
Powyższe koszt wysyłki i pakowania dotyczą max. 1 szt. przedmiotów w 1 paczce

Za każdy dodatkowy przedmiot (szt.) w przesyłce zbiorczej do najwyższego kosztu przesyłki należy doliczyć kwotę z "CENNIKA DOSTAWY" ("KOLEJNA SZTUKA"). Należy najechać myszką na "CENNIK DOSTAWY"(tuż obok "TRANSPORT I PŁATNOŚĆ") i kliknąć.

W przypadku przesyłki kurierskiej koszt przeyłki produktów o łącznej wadze 30 kg nie zmienia się ( z wyjątkiem przesyłek "ostrożnie-szkło".np.akwaria oraz artkułów gabarytowyc o długości powyżej).
Przesyłka w ciągu 24h-48h w dni robocze.

W razie pytań można również korzystać z opcji Zadaj Pytanie Sprzedającemu.
Zakup na naszej aukcji jest równoznaczny z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie "O MNIE".
Opis:
- Szybki i łatwy pomiar.
- Zakres pomiaru od 1st. wzwyż.
- Wystarcza na około 50 pomiarów w miękkiej wodzie.
- Do akwariów słodkowodnych i morskich.
- Do oczek wodnych i stawów
- 1 kropla = 1° stopień twardości.
- W zestawie jest fiolka do pomiaru.
- Zmiana barwy od koloru niebieskiego do żółtego.
- instrukcja w języku Polskim
Testy i Uzupełnienia: Na innych aukcjach znajdziesz Testy JBL na CO2+PH,NO3, NO2, NH4, PO4, Gh, Kh, pH7,4-9,0, pH6,0-7,6, pH3,0-10,0,SILICAT, Test 5w1, Ca, Mg, O oraz uzupełnienia do wszystkich testów JBL.

ListaAukcji