|
Infolinia: +48 [zasłonięte] 395 091
GG: 20[zasłonięte]418
skype: multidrogeria
e-mail: [zasłonięte]@dlm.net.pl
ul. Krzemieniecka 46B
54-613 Wrocław
- kosmetyki
- perfumy
- kosmetyki apteczne
- kosmetyki fryzjerskie
- chemia
- dla dzieci
|
Jaguar profesjonalna prostownica ceramiczna ST300
Profesjonalna prostownica ST300 firmy Jaguar posiada pełnoceramiczne płytki dzięki czemu nagrzewa się bardzo szybko i równomiernie oddaje ciepło. Płytki są bardzo wytrzymałe a dzięki ich idealnej gładkości stylizacja jest łagodna dla włosów, pozwala zachować je w doskonałej kondycji nawet przy regularnym używaniu prostownicy.
Regulacja temperatury w zakresie 140 – 200 stopni C sprawia, iż nadaje się do każdego rodzaju włosów. Niższe ustawienia pozwalają na stosowanie jej do włosów cienkich i delikatnych natomiast wyższe temperatury zapewniają perfekcyjny skręt włosów grubych i nie podatnych na stylizację.
Charakterystyka:
Gwarancja 12 miesięcy
Pytania dotyczące przesyłki proszę kierować wyłącznie drogą mailową z dokładnymi informacjami dotyczącymi nazwy nicku, daty zakupu oraz wybranej formie wysyłki. Odpowiemy na każdego maila. Odpowiedzi mailowych udzielamy w każdy dzień roboczy w godzinach od 15.00-18.00.
Zakupiony towar wysyłamy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na konto multidrogeria_pl
Paczki wysyłamy codziennie za pośrednictwem Poczty Polskiej o godzinie 12.00 oraz Poczty Kurierskiej o godzinie 14.00
|